Rüyada Düğün Görmek İle İlgili Detaylı 11 Tabir, Kaçırmayın!

Rüyada Düğün Görmek Genel Anlamda Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada düğün görmek genel anlamda güzel gelişmelerin yaşanacağının habercisi olarak yorumlanır. Güzel haberler almaya, hastalıklardan şifa bulmaya, bereketli bir dönemin içine girileceğine delalet edilir. Rüyada düğün görmek, kişinin çok mutlu olacağı haberlerin geleceğine veya kendisinin insanları çok mutlu edecek bazı kararlar alacağına tabir olunur.

Rüyada düğün görmek genel hatları ile iyilik, güzellik olarak yorumlanıyor olsa dahi, bazı detaylar rüyanın güzel gidişatını değiştirebilir. Rüyada çok fazla gürültülü çok çalgılı düğün görmek sanılanın aksine oldukça hayırsız yorumlanan rüyalardan biridir. Bu rüya, kişinin veya ailesinin çok kötü haberler alacağına, aile içi huzurun bir anda yerle bir olacağına işaret edilir. Şimdi diğer detaylara göz atalım.

Çok Önemli Not: Bu rüya size çok önemli ilahi mesajlar verir. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

1. Maddi kazancınızı arttırmak, daha zengin yaşamak istiyor musunuz?

2. Herkesin sevgisini ve saygısını kazanmak istiyor musunuz?

3. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunmak istiyor musunuz?

Bu ilahi mesajlar bizi Allah’a dua etmeye davet eder. İşte tam da bu noktada şifa duaları, dilek duaları, hacet duaları, kısmet ve başarı duaları gibi hayatın her alanı ilgili yüzlerce etkili duayı bir arada görmek istiyorsanız Her Kapıyı Açan Murad Duaları adlı eseri incelemenizi tavsiye ediyoruz. 

Esere ulaşmak ve hemen indirip okumak için tıklayınız.

Rüyada Düğün Arabası Görmek

Rüyada düğün arabası görmek, kişinin hatalarının olduğu konuları kendisine hatırlatmak konusunda mesaj niteliği taşımaktadır. Rüyayı gören kişi, yakın zamanda yapmaması gereken hatalar yapmıştır ve bunlardan ders almaya niyeti olmadan zararlar vermeye devam etmiştir. Bu rüya sonrasında rüya sahibinin kendisini sorgulaması ve yaptığı hataları tekrarlamaması gerekir. Aksi taktirde bu durum kendisine geri dönüşü olmayacak ciddi zararlar verecektir.

Bazı âlimler rüyada gelin arabası görmeyi, gören kişinin ciddi anlamda borç altına girmek zorunda kalacağı maddi sıkıntılarla uğraşacağı bir döneme gireceğine tabir ederler. Kişi yaptığı işte iflas edebilir yahut herhangi bir ortaklık söz konusu ise bu durumdan oldukça zararlı dönebilir.

Rüyada Oyunlu Ve Çalgılı Düğün Görmek

Büyük rüya yorumcuları eski zamanlardan bu zamana kadar çalgılı ve çok sesli gürültülü rüyaların daima belaların ve musibetlerin habercisi olarak yorumlamışlardır. Çalgılı ve Oyunlu düğün görmek te buna dahildir ve rüyayı gören kişinin derhal sadaka dağıtması, musibet ve belalardan korunmak için bir imamdan destek olarak kendisi ve ailesi için dua okutması gerekir. Rüya sahibi farkında olmasa da bu rüya kendisine dikkatli olması adına verilen çok ciddi bir mesajdır.
Rüya âlimlerinin bu rüyayı hayra yormamaları boşuna değildir çünkü bu rüyadan sonra yaşanan binlerce üzüntü ve keder dolu olay mevcuttur.

Rüyada Müziksiz Düğün Görmek

Normalde çalgılı düğün görmek rüya sahiplerine daha hayırlı gibi görünse de bir önceki tabirimizde öyle olmadığını açıkladık. Buna istinaden okuyucular müzik düğün görmenin de pek hayırlı olmadığını düşünürler ama tam aksine, çalgılı rüyaya göre müziksiz çalgısız düğün görmek oldukça hayırlara vesile olacak bir rüya şeklidir.

Rüyayı gören kimsenin ticari konularda ortaklık kurma niyeti var ise bu konuda çok kârlı çıkacağına, yaptığı girişimlerden kazancının çok bereketli olacağına tabir edilir. Rüyada sessiz müziksiz düğün görmek, iş konularında yükselişe geçmeye, bekar kimseler için de hayırlı kısmetler ile karşılaşmaya tabir olunur.

Rüyada Gelin İle Damat Görmek

Rüyada görülen gelin ile damat, her zaman müjdeli haberleri temsil ederler. Bu müjdeli haberlerden biri uzak bir yerden çok sevdiğiniz yakınınız veya arkadaşınızın sizi ziyarete geleceği, ya da yeni bir evlat sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Bazı âlimler bu rüyadan sonra kişinin uzun zamandır beklediği bir haber ya da bir sonuç var ise bunun gerçekleşeceğini belirtirler.

Rüyada gelin ve damat görmek her zaman müjdeli haberler olarak yorumlanırken ufak bir detayı kaçırmış olmayalım. Eğer rüyada görülen gelin ve damadın kıyafetleri temiz ve şık ise hayra delalet ederken, tam tersi kirli ve kötü görünümlüyseler bu durum bazı kötü durumların yaşanacağını temsil eder.

Rüyada Düğün Alışverişi Yapmak

Rüyada görülen düğün alışverişi yapmak, kişinin çok fazla zenginleşeceğine delalet eder. Düğün alışverişi içerisinde altın veya mücevher sayısının fazlası olması, rüya sahibinin hayal edemeyeceği kadar büyük bir servete kavuşacağına işaret eder. Rüyada düğün alışverişinin çok uzun soluklu olması bitmek bilmemesi ise, çok büyük olmayacak şekilde bir hastalık ile mücadele edileceğine tabir olunur.

Rüyada Düğün Yemeği Görmek

Rüyada düğün yemeği görmek, rüya sahibi için itibar ve mevki kazanımı demektir. Rüyayı gören kişinin çevresinde daha güvenilir ve sağlam kişilikli biri olarak tanınacak, itibar sahibi olacak ve bunların bilince olup o doğrultuda bir insan olarak yaşamına devam edecektir.
Rüyada düğün yemeği görmek başka bir anlama daha gelmektedir. Kişinin uzun bir yola çıkacağına, daha doğrusu bu yolculuğa çıkmak için bir hayli zorlanacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Düğün Konvoyu Görmek

Rüyada düğün konvoyu görmek, kişinin çevresindeki arkadaş, eş, dost yakın kim varsa onlara karşı daha dikkatli ve temkinli davranmalıdır. Çünkü rüyada görülen konvoy, rüya sahibinin arkasından yapılan dedikodu ve kötü niyete delalet eder.
Bu kişiler oldukça güvenilir ve iyi insanlar olarak gözükür en başta. Fakat arkadan konuşan, yakın gibi davrandıkları insanın kuyusunu kazarlar. Bu rüya, gören kişinin de bu tip insanlarla aynı yerde bulunduğunu ve daha dikkatli olması gerektiğini iletir.

Rüyada Kendi Düğününü Görmek

Rüyada kendi düğününü görmek, düğün rüyaları için de en kötü tabir edilen rüya şeklidir. Çünkü bir kimsenin rüyasında kendi Düğününü görmesi, aile içerisinden veya arkadaşları içinden birinin vefat haberini alacağına yorumlanır. Rüyada kendi düğününü görmek, aslına katılacak olduğu cenaze töreninin habercisidir. Kişi kendi düğününü gördüğü için kendi başına da böyle bir musibet geleceğini düşünebilir fakat kendisinin başına gelmese de yakın çevresinden karşılacağı bu durum moral olarak bir hayli üzülmesine neden olacaktır.

Rüyada Düğünde Yemek Dağıtmak

Rüyada düğünde yemek dağıtmak, çok ciddi hastalıklar ile karşılaşmaya delalet eder. Kişinin kendisi ile ilgili ciddi bir sağlık sorunu olduğunu öğreneceğine, moral olarak çok kötü etkileneceğine, hastalığı iyileşme sürecine girse dahi kendini toparlayamadığından dolayı zor atlatacağına tabir edilir.
Bu rüyanın bir diğer anlamı ise, rüya sahibinin maddi kayıplara uğrayacağı şeklinde tabir edilir. Bu maddi kayıplara borç vermek yada hırsızlığa uğramak gibi örnekler verilebilir.

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Bu rüyayı gören kimse erkek ve askerliğini yapmamış ise, askerlik vaktinin geldiğine ve düğün davetiyesinin gerçek hayatta kendisinin asker davetiyesi olduğuna tabir edilir. Kişinin bu rüyadan sonra bu habere hazırlıklı olması gerekir.

Bazı durumlarda rüyada düğün davetiyesi görmek, mahkeme gerektiren durumların yaşanacağına, bu durumların rüya sahibinin canını sıkacak kadar uzayacağına delalet eder. Rüyadaki mesajı burada iyi anlamak gerekir. Rüya sahibinin karşılaştığı sorunlara karşı daha sabırlı olması kendi yararına olacaktır. Aksi halde davranması kendisine ve çevresine ciddi zararlar verecektir.

Aşağıda bulunan tabirleri de mutlaka okumalısınız:

Rüyada Kamyon Görmek Müjdeli Haberlerin Yola Çıktığını Simgeler, Okuyun!

Rüyada İnek Görmek Hayır Mı Şer Mi? Muhakkak Okuyun!

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir