Rüyada Kalabalık Görmek Hayatınızın Değişeceğine Dair Mesajlar İçerir, Dikkat!

RÜYADA KALABALIK GÖRMEK

Rüyada kalabalık görmek, güzel oluşumlara yorulan bir rüyadır. Rüya sahibinin hedeflerinin ve ideallerinin gerçekleşerek, kişinin esenlik, mutluluk ve refah ile dolması anlamına gelir. Kişi kalabalık görüyorsa çok azimli sebatkâr ve çalışkan biridir ve üstesinden gelemeyeceği hiçbir iş yoktur şeklinde tabir edilir. Rüyada kalabalık görmek nedensiz bir şekilde bir araya gelen niteliksiz insanlara da işaret eder. Bu işini çok iyi yapan birinin işine olan ilginin artması, görücüsü gelenin görücü sayısının artması, eğitimcinin dinleyicisinin artması fakat rüya sahibinin hiçbir yararına olmayan, kişiyi yorup yıpratan ve doyurmayan bir kitleye işarettir.

Bir diğer tabire göre ise; rüya sahibi iş yerinde farklı, özel hayatında farklı, ailesinin karşısında çok farklı kimliklere bürünüyor demektir. Kişi yaşadığı rol karmaşasından yorgun düşmüş ve yıpranmış hissetmektedir ve modunu ancak bir mucizenin düzelteceğine inanmaktadır. Kişi iş ve eğitim gibi temel parkurlarda çok fazla emek harcamaktadır, emeğinin karşılığını alamadığını düşünmektedir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size çok önemli ilahi mesajlar verir. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

1. Maddi kazancınızı arttırmak, daha zengin yaşamak istiyor musunuz?

2. Herkesin sevgisini ve saygısını kazanmak istiyor musunuz?

3. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunmak istiyor musunuz?

Bu ilahi mesajlar bizi Allah’a dua etmeye davet eder. İşte tam da bu noktada şifa duaları, dilek duaları, hacet duaları, kısmet ve başarı duaları gibi hayatın her alanı ilgili yüzlerce etkili duayı bir arada görmek istiyorsanız Her Kapıyı Açan Murad Duaları adlı eseri incelemenizi tavsiye ediyoruz. 

Esere ulaşmak ve hemen indirip okumak için tıklayınız.

RÜYADA KALABALIĞA LİDER OLMAK

Rüyasında bir topluluğa; imam, öğretmen, komutan veya başkan olarak liderlik ettiğini gören kimse: kitleleri harekete geçirecek, kızıştıracak, durultacak kadar etkili bir hitabet yeteneğine kavuşacağına ve böylelikle topluma yön vereceğine yorulan bir rüyadır. Kişi icra etmiş olduğu hitabet sanatı sayesinde toplumda gayet prestijli yerlere gelecek, sonsuz saygı ve sevgi ile karşılanacaktır. Kişi hitabet yeteneğini tek geliştirmeyecek aynı zamanda, hükümet, işçi sınıfı veya burjuvaya karşı ortaya atılan haksız düşünceleri baz alarak, bir karşı mücadele davranımında bulunacaktır şeklinde tabir edilir.

RÜYADA KALABALIK SOFRA GÖRMEK

Rüyada kalabalık sofra görmek hayırlara işarettir. Hane halkının ve evlatların çokluğuna, bolluk ve berekete işaret eder. Aile refahı arttıkça aile içi huzurda artacağı gibi hanenin misafiri hiç eksik olmayacak, ocakları her daim tütecek şeklinde tabir edilir. Kalabalık sofrayı kendi evinde gören kişi, girişeceği işte yüklü miktarda para kazanacağına, işlerini rakiplerinden çok daha iyi icra edeceğine işaret eder.

Eğer kişi kalabalık sofrayı başkasının evinde görüyorsa rüyasını; gördüğü haneye sonsuz derecede iyiliği dokunacağına, sıkıntılarını çözmek için yardımcı olacağına yormalıdır bu rüyasını.

RÜYADA KALABALIK MİSAFİRE YEMEK YAPMAK

Rüya sahibinin sıkıntılarından sıyrılıp yeni bir makama yöneldiğinin habercisidir. Rüya sahibi elde edeceği makamı sayesinde belki milyonlarca insana seslenebilecek, hayatlarında yer edinecek gelişmelere ön ayak olacak ve çoğu insanın yaşamında izler bırakacaktır şeklinde yorumlanır. Önemli olan kişinin rüyasını hayra yorup yaşamasıdır. Kişi makamının hakkını verebilmeli, asla yetkiyi kötüye kullanma yoluna gitmemelidir.

RÜYADA KALABALIĞIN İÇİNDE OLMAK

Rüyada neşeli ve eğlenen bir kalabalığın içinde olduğunu gören kimse için bu rüya hiçte hayra yorulmaz. Aksine mutluluk mutluluğu doğurmalı, fakat bu rüyada tam tersi söz konusudur; kişi ne kadar coşan ve kendinden geçen bir toplumla bir aradaysa karşılaşacağı sıkıntılar çok daha yıkıcı olacaktır, şeklinde yorumlanır. Yani üzüntüye ve kedere neden olacak olayların yaşanacağı anlamına gelir.

RÜYADA İZDİHAM OLDUĞUNU GÖRMEK

Kişi rüyasında bir izdihamın oluştuğunu, izdihamın kendisine doğru geldiğini görüyorsa; kişinin korkularının ayaklandığına, korktuğu her neyse korkusundan uzaklaşması gerektiğine ve savaşmayı göze alması gerektiğine yorulur. Kişi korkularından sıyrılmayı göze alabilmeli ve atağa geçmelidir, yoksa hayatının şansını kaçırmaya çok yakın olduğuna yorulan bir rüyadır.

RÜYADA KALABALIĞIN İÇİNDE KALMAK

Rüyasında kalabalığın içinde kaldığını gören kişi en yakın zamanda çok yoğun düşünsel bir baskıya maruz kalacağına, kendi kimliğini yaşayamayacağına, düşüncelerini yaşayamayacağına delalet eder. Rüya sahibi, düşüncelerini yaşamaya başlamışsa başarıya çok yaklaşacağına delalet eder.

RÜYADA KALABALIKTAN ÇIKMAK

Rüya sahibi kalabalıktan çıktığını görüyorsa; etkisinde kaldığı düşüncelerden sıyrılmaya başlayacaktır, kendi fikirlerini yaşamaya başlayacağına, hayatını kendi istekleri doğrultusunda ilerletmeye başlayacağına delalet eder.

RÜYADA KALABALIK EV GÖRMEK

Rüyasında kalabalık ev gören kişi gördüğü evdeki kişilerin fikirlerini benimseyeceğine, görülen hanenin, topluma büyük ölçüde fayda sağlayacağına ve kendisinin de hane halkı ile davranımda bulunacağına delalet eder. Görülen hane halkı için gelecek güzel günlerin ve haberlerin, yeni kazanç alanlarına, alınacak yeni bir eve ve bol paraya işaret eder.

RÜYADA KALABALIK AKRABA ORTAMI GÖRMEK

Rüya sahibinin içine girdiği akrabalarının fikirlerinden etkileneceğine, onların fikirlerinden etkileneceğine delalet eder. Birlik olunan fikirlerde aileye zarar vermek isteyen kötü niyetli insanların alt edileceğine yorulur. Ayrıca bir başka inanışa göre; ailecek girecekleri bir eğlenceye düğüne ve nişana tabir edilir. Rüya sahibinin uzun süredir bir araya gelemediği sevdiği kişilerle ve akrabalarıyla bir araya geleceğine, uzun zamandan beri eğlenmediği kadar eğleneceğine, tüm stresini ve üzüntüsünü bu şekilde üzerinden atacağına yorumlanır.

RÜYADA KALABALIK KADINLAR GÖRMEK

Rüya sahibinin aile içi sorunlarını, kişinin yeri geldiğinde önüne servis etmek için yakından takip ettiğine, ailenin huzurunu kıskandığına, kişinin ailesine olumsuz etkide bulunacağına yorulan bir rüyadır. Rüya sahibi sosyal çevresinde güven duyduğu kadınları iyice tartmalıdır. Zira kişinin huzurunu, mutluluğunu, yaşam enerjisini kıskanıp bertaraf etmek isteyen kadının veya kadınlar grubunun varlığına delalet eder.

RÜYADA KALABALIK POLİS GÖRMEK

Rüya sahibinin; güvenilir bir semtten ev tutacağına, yaptığı alışverişlerin güvenilir olacağına çünkü kişinin temkinli davranışlarda bulunacağına ve güvenilir dostlar edineceğine delalet eder. kişi sağlam adımlar atarak hareket etmeye çözen gösterecektir şeklinde yorumlanır. Ayrıca bir başka dini fıkha göre; kişinin kuyusunu kazmaya başlamış dostlara, kişinin yollarını yasa dışı olaylara çıkarmaya çalışan ortaklara, kişiyi aldatmaya başlamış bir eşe, sağlığını düşünmeyen acımasız doktorlara, varlığından rahatsız olup arkasından işler çeviren çocukların varlığına delalet eden bir rüyadır.

RÜYADA KALABALIK PİKNİĞE GİTMEK

Rüya sahibinin taşınacağına, taşındığı şehirde birçok farklılıklarla karşılaşacağına, çok geniş bir sosyal çevre edineceğine, eski hayatından kat be kat daha iyi bir hayat süreceğine ve böylelikle kazancının artacağına, moralinin yükseleceğine, stresten uzaklaşıp anın tadını çıkarmayı başaran birine dönüşeceğine delalet eden bir rüyadır.

Fakat bu sürece girmeden önce birey bazı sorunların varlığına inandıracak kendini, hiç gerçekleşmemiş olayları gerçekmiş gibi hissedecek ve davranışlarını buna göre planlayacaktır. Alimler ise kişiye sakin kalmasını, hayatını bir nehrin dışına çıkar gibi dışarıdan gözlerle izlemesini ve hayatında eksik olduğunu düşündüğünü tamamlamaya çalışmalıdır şeklinde salık vermektedir.

RÜYADA KALABALIK TARAFINDAN TAŞLANMAK

Rüya sahibi toplumla çelişen, aykırı görünen fakat gayet insani olan düşüncelere bürünecektir ve bu düşünceleri nedeniyle toplumdan aforoz edilecektir, şeklinde tabir edilir. Kişi ailesinin tecrübelerini küçümseyecek, ailesinin ayak bağı olduğunu düşünecek ve ailesine çok büyük haksızlık edecek. Aslında bu kişinin bağımsızlaşma isteğinden doğan ve topluma göre davranışsal bir bozukluk olarak adlandırılan, asla bir bozukluk olmayacak, kişisel gelişimin başladığının ilk kanıtlarındandır. Alimler rüya sahibine; ailesini ve sevdiklerini kırmadan ruhunun uçtuğu noktaya ışınlanması gerektiğini, sosyal çevresinden tamamen soyutlanmadan fikirlerini yaşamasını ve böylece fikirlerini benimsetebilmesini salık verirler.

RÜYADA KALABALIKTA NAMAZDA KILMAK

Rüyasında kalabalıkla namaz kıldığını gören kişi kendini, içine doğduğu toplumu sosyolojik anlamda sorgulamaya başlamıştır demektir. Kişi genel olarak bir mutsuzluğun pençesinde kıvranmaktadır, şimdiki beninden memnun değildir, kendini, hayata gelmesini ve vizyonunu sorgulamaktadır. Din alimleri bu duruma girmeye başlamış insanların; bir aptal olup ölmektense zeki bir mutsuz olarak ölmeyi yeğlerim düşüncesine gireceklerini ve gerçekten de hayattan tat alamayan, kurtuluşu sadece ölmekte arayacaklarına, ölürken bile başlarında kimsenin olmayacağına yormuşlardır bu rüyayı.

Bir diğer tabire gelecek olursak; rüya sahibi Allah’ın rahmetine sığınıp, bir kul için dini gerekleri yerine getirerek dua edeceğine, cemaatle namaz kılacağına ve dünyevi huzuru değil ahir hayatının huzuruna erişecek ve hayırlı kul, eş, evlat ve vatandaş olmaya çalışacaktır şeklinde tabir edilir.

RÜYADA KALABALIK İÇİNDE AĞLAMAK

Rüyasında kalabalığın içinde ağladığını gören kişi, bu rüyasını; çok uzun zamandır sıkıntısını çektiği, kimsenin inanmayıp destek çıkmadığı ve hatta yeri geldiğinde serzenişte bulunduğu durumdan dolayı dışlanıp dayak yediği durumlardan toplumda belli bir prestij kazandığı için destek görmeye başlayacak şeklinde yorumlamalıdır.

Kişi kazanacağı sosyal statüsünü tamamen kendi emek ve çabasıyla kazanacak, fakat zamanında kendisine destek değil engel sunan insanların başarılarına ve olumlu, takdir edilen kimliğine ortak olacaklarına delalet eder. Alimlerin çoğu rüya sahibinin bugününe nasıl geldiğini unutmaması gerektiğini ve karşısındaki kara cahil , nefes alan makinalara güvenmemesi gerektiğini unutmamalıdır ve aynı zamanda asla onlar gibi insanlığından vermemesi gerektiğini salık vermektedir.

Aşağıda bulunan tabirler de ilginizi çekebilir:

Rüyada İnek Görmek Hayır Mı Şer Mi? Muhakkak Okuyun!

Rüyada Düğün Görmek İle İlgili Detaylı 11 Tabir, Kaçırmayın!

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir