Rüyada Kan Görmek Çok Gizemli Anlamlar Taşır, Dikkatli Olmalısınız!

RÜYADA KAN GÖRMEK

Rüyada kan görmek; kötülük dolu günlerin geleceğine, savaşa ve yıkıma delalet etmektedir. Rüya sahibinin yaşadığı topraklarda kızılın hüküm süreceği, çocukların umutsuz kalacağı, kadın nüfusunun da erkek nüfusu gibi yarı yarıya düşeceğine yorulur. Bir diğer tabire göre ise rüya sahibi, varlık içindeyken yokluk yaşayacaktır. Kişi cebren kısıtlanacaktır, iradesinin sağlam olmadığı gerekçesiyle haklarından mahrum bırakılacaktır. Rüya sahibine cebri uygulayanlar rahatça hayatlarına devam ederken, kendisine uygulanan zorbalığa karşı çıkacaktır. Fakat başarması çok zor durumlardan sonra gerçekleşecektir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size çok önemli ilahi mesajlar verir. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

1. Maddi kazancınızı arttırmak, daha zengin yaşamak istiyor musunuz?

2. Herkesin sevgisini ve saygısını kazanmak istiyor musunuz?

3. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunmak istiyor musunuz?

Bu ilahi mesajlar bizi Allah’a dua etmeye davet eder. İşte tam da bu noktada şifa duaları, dilek duaları, hacet duaları, kısmet ve başarı duaları gibi hayatın her alanı ilgili yüzlerce etkili duayı bir arada görmek istiyorsanız Her Kapıyı Açan Murad Duaları adlı eseri incelemenizi tavsiye ediyoruz. 

Esere ulaşmak ve hemen indirip okumak için tıklayınız.

RÜYADA KAN GRUBU GÖRMEK

Rüya sahibi için, kazandığı az buz bir gelirle zenginliğe ulaşacağına, pusuda bekleyen düşmanlarının kendisine zarar veremeyeceğine, ailesinin sonsuz sabır içeren desteğine delalet eder. Kişinin emeği takdir edilecek, güzelliklerle yanında duracak arkadaşlıklar edineceğine, kendisine karşı dile getirilen yapıcı cümlelerden sonra duygusal anlar yaşayacağına ve bu duyguların güçlü bağlara dönüşeceğine yorulur.

RÜYADA KAN DAMLASI VEYA LEKESİ GÖRMEK

Kişinin gördüğü kan damlasını nerede gördüğüne göre farklı yorumlar içerir. Rüya sahibi kendi üzerinde kan damlası görüyorsa, kendisine dedikodu sonucu iftira atılacağına ve kişinin büyük haksızlıklara uğrayacağına delalet eder. Rüya sahibi uğradığı haksızlıklar sonucunda Allah yoluna baş vuracaktır, dua etmeye ve yalvarmaya başlayacaktır şeklinde tabir edilir.

Kişi evindeki bir halıda, duvarda veya mutfağındaki tezgahta kan damlası görüyorsa, evine aldığı birinden fesatlık, fitne göreceğine ve bu kişinin evine huzursuzluk getireceğine yormalıdır rüyasını. Eve alınan kişinin evin huzurunu bozmak için evin gizli, görünmeyen bir kısmına muska yerleştirdiğini de düşünmelidir ve önlemini buna göre almalıdır, rüya sahibi. Aynı zamanda evin herhangi bir yerinde görülen kan lekesi, rüya sahibinin evine, ailesine haram kazanç yedireceğine, aşının haramla pişeceğine yorulur.

RÜYADA TUVALETTE KAN GÖRMEK

Rüya sahibinin bulunduğu yerin namaz kılmaya uygun olmadığı, abdestsiz olduğu ve kişinin pisliği bulaşıcı o ortamdan uzaklaşması gerektiğine işaret eden bir rüyadır.

RÜYADA ELİNE KAN BULAŞMASI

Rüya sahibinin farkına varmadan etrafındakileri kıracağına, sevdiklerini geri dönüşü olmayacak şekilde kaybedeceğine ve büyük pişmanlıklar içine gireceğine yorulur. Rüya sahibi her ne kadarda özür dilemeye çalışsa da ve hatalarını anladığını açıklamaya çalışsa da kaybettiklerini geri kazanamayacaktır. Kişi ısrarcı davranmaya devam ederse, kendini affettirme konusunda karşısındakiler tarafından hoşuna gitmeyen iftiralara ve suçlamalara maruz kalacaktır.

RÜYADA ELİ YÜZÜ KAN İÇİNDE OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüya sahibinin hiç hak etmediği halde çirkin suçlamalarla karşılaşacağına, hayatının hiçbir yerinde hak etmediğinden fazla iftira ve dedikoduya maruz kalacağına delalet eder. Rüya sahibi kendisine yöneltilen bu suçlama ve karalamaları kaldıramayarak yerleşkesini değiştirebilir, sosyal çevresini değiştirebilir şeklinde ifade edilir.

RÜYADA ÜSTÜ BAŞI KAN OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüya sahibi rüyasında üstünün kan olduğunu görüyorsa, kendisine çok büyük haksızlık yapılacağına, kendisine iftira atılacağına ve toplumdan soyutlanacağına işaret eder. Kişi uğradığı haksızlık nedeniyle toplum tarafından dışlanacak ve sosyal sorunlar yaşayacaktır, adapte olamadığı için sosyal çevresini değiştirecek ve evini taşıyacaktır şeklinde yorumlanır.

Ayrıca rüya sahibinin haksız, haram kazancına da delalet eder. Kişi kazandığı paradan hayır göremeyecektir, iki yakasını bir araya getiremeyecek, her toparlandım dediğinde ise nazara maruz kalacağı için ekonomik anlamda toparlanamayacaktır şeklinde tabir edilir.

RÜYADA KANLI GÖMLEK GÖRMEK

Rüya sahibinin, aile veya akraba arasında ortaya çıkacak olan bir husumette tarafsız kalmayı tercih ederek arada kalacağına işaret eden bir rüyadır. Kişinin yaşadığı bu olayın kendi gelişimi üzerinde olumsuz etkiler bırakacağına, hayatı boyunca aklından çıkaramayacağı sahneler biriktireceğine ve bilinç altındaki bu rahatsızlıklardan dolayı hayatını normal akışında yaşayamayacağına yorulur.

Aynı zamanda kişi değer verdiği, önemsediği ve zamanında kendisi için bir çok fedakarlık yaptığı birisinden ağır sözler işiteceğine, gönlünün kırılacağına ve aradaki gönül bağını koparamadığı için çok acı çekeceğine delalet eder.

RÜYADA KANLI ELBİSE GÖRMEK

Rüyayı gören kişinin bekar ve evli olmasına göre farklı anlamlar içeren bir rüyadır. Rüya sahibi bekar biri ise; karşılaşacağı kötü niyetli insanlara, yanlış insanlardan gelecek zarara ve kişinin kendisini üzecek birini hayatına alacağına delalet eder. Kişinin birlikte olacağı kişi ile uzun bir birliktelik yaşayamayacağı günü geldiğinde bu kişi tarafından terkedileceğine yorulur.

Rüya sahibi evli biriyse, eşiyle anlaşamamasına, hayati önem taşıyan durumlarda anlaşılamayacağına, dışardan gelecek etkilere çok açık olunacağına delalet eder. Hatta eşlerin yollarını ayırmasına, kavgalı dövüşlü bir iletişim kesme şekline yorulur.

RÜYADA KANLI ÇARŞAF GÖRMEK

Rüya sahibi kanlı çarşaf görüyorsa; birlikte olduğu ve kendisine değer veren birine, farkında olmadan çok büyük bir zarar verdiğine ve kişinin psikolojisini olumsuz etkilediğine tabir edilir. Rüya sahibi verdiği zarardan, kişiyi yıllar sonra çok düşkün bir halde gördüğünü anlayacaktır. Duyacağı pişmanlıktan dolayı psikolojik problemler de yaşayacak şeklinde tabir edilir. Hayatına mal olduğu kişi için çırpınacaktır, müdahale etmeye çalışacaktır fakat elinden bir şey gelmeyeceğinden ömrü boyunca bu durumun vicdan azabını çekecektir.

RÜYADA KAN ÇUKURUNA DÜŞMEK

Rüya sahibi kan çukuruna düştüğünü görüyorsa, kendisine musallat olan doğa üstü varlıklara, başına gelecek kötü olaylara ve her nereye giderse gitsin kendisini bekleyen bir tehlikenin varlığına delalet eder. Ayrıca çok aktif olacağı, adrenalin dolu anlar yaşayacağı günlerin geleceğine delalet eder. Kişi hiç yapmadığı spor dallarına merak salabilir, kendisini yaralayabilir ve başını derde sokabilir şeklinde yorumlanır.

RÜYADA KAN KUSMAK

Rüyasında kan kustuğunu gören kişi bu rüyasını çektiği vicdan azabına bağlamalıdır. Kişi ömrü boyunca biriktirdiği pişmanlık ve acılarını bilinç düzeyine çıkaracak ve af dileyecektir; af dilediği gerek kendisi olur gerek ailesinden bir veya çok daha önceden beridir konuşmadığı biri olabilir. Rüya sahibinin pişmanlıklarını atlatacağı ve kendisini affettirebileceğine işaret eder.

RÜYADA KAN ALDIRMAK

Kişinin kanı vücudundan alındığını görmesi; kişi hakkında duyunca büyük şoklar yaşayacağı dedikoduların yapıldığına delildir. Rüya sahibi hiç dile getirmediği sözcükler ile davranımda bulunmadığı davranışlar yüzünden töhmet altında bırakılacaktır şeklinde yorumlanır. Kişi rüyasından başkasından kan alındığını görüyorsa, yöneticilik koltuğu kapacağına işaret eder rüyası.

Rüya sahibi çalıştığı yerden terfi alacaktır ve görevini layıkıyla icra edecektir. Aynı zamanda kişi kollarından alınan kanın hangi koldan alındığına göre farklı yorumlar getirebilir rüyasına. Eğer kişi sağ kolundan kan aldırıyorsa, kaybedeceği bir şeyini bulacaktır, sol kolundan kan alındığını görüyorsa; çok önemli bir şeyini kaybedecektir şeklinde de tabir edilir.

RÜYADA KAN ALMAK

Rüyada birinin kanını aldığını gören kimse; kendisine çok önemli bir emanetin verileceğine, hayati önem taşıyan emanetin layıkıyla korunacağına ve sahibine ulaştırılacağına yorulur. Rüya sahibi kanı eğer elinde iğne varken alıyorsa; kişinin ölen büyüğünün dua beklediğine, hayrat beklediğine delalet eder. Rüya sahibi genç birinden kan alıyorsa ve kişinin göz göze geldiyse, rüya sahibi çok tehlikeli bir düşman edinmiştir şeklinde yorumlanır. Rüyanın devamında kişi kendi kanını alıyorsa; düşmanına karı bir zafer kazanacaktır ve zararlarını bertaraf edecektir şeklinde tabir edilir.

RÜYADA KAN BAĞIŞLAMAK

Rüyasında kan bağışladığını gören kişi; içindeki huzursuzluk, mutsuzluk, üzüntü ve rahatsızlık veren duygularından arınacağına yorulur. Kişi tanımadığı birine dertlerini döküp ağlarsa rahatlayacaktır ve arınacaktır. Rüya sahibi ruhunu arındırdıktan sonra, hayatına yön verebilecek zihinsel berraklığa kavuşabilir. Bu sayede çok başarılı girişimlerde bulunabilir.

RÜYADA KAN VERMEK

Rüyasında kan verdiğini gören kişi toplumsal olaylara müdahale edecek yetkiyi kazanacak ve zor durumdaki bütün insanlara iyi niyetle yardımcı olacaktır şeklinde yorumlanır. Kişi kazandığı bireysel refahı paylaşarak kendi dışındaki insanların da bu refah düzeyine ulaşması için çabalayacaktır.

RÜYADA KAN TÜKÜRMEK

Rüyasında kan tükürdüğünü gören kimse, hak etmediği halde bir mazlumla ilgili haddi dışında konuşup dedikodusunu yapacaktır şeklinde yorumlanır. Kişinin Allah yolunu unutmamasını, insanlara zarar vermemesi gerektiğini hatırlaması ve artık günah yolundan ayrılması gerektiğini hatırlatır alimler. Aynı zamanda kişinin mal varlığını da kaybedeceğine, çok büyük zararlara uğrayacağına delalet eder.

RÜYADA KAN İÇMEK

Rüya sahibinin içindeki insanlığı kaybedip cani ve vahşi bir dürtüyle hareket edeceğine ve bir insanın ölümüne sebebiyet vereceğine yorulan bir rüyadır. Kişi dua etmeyi, ibadet etmeyi ve Allah a sığınmayı bırakmamalıdır. Karşılaşacağı ani ve zor durumlarla sabırlı bir şekilde başa çıkmaya çalışmalıdır. Alimlerin yaptığı bir diğer farklı yorum ise şöyledir; rüya sahibi, zor durumda olan birine yardım etmek adına elini taşın altına koyup büyük fedakarlıklar yapacaktır ve yardımcı olduğu kişiyi müşkül durumdan kurtaracaktır.

RÜYADA KAN İÇİP KUSMAK

Rüya sahibinin girdiği zor koşullardan sonra rahata ve refaha ulaşacağına delalet eder. Kişi uzunca bir süreden sonra alacağı müjdeli bir haberle hayatını düzene koyacak fırsatlar yakalayacaktır şeklinde yorumlanır.

RÜYADA KAN AKTIĞINI GÖRMEK

Rüyasında kanının aktığını gören kişi mallarını kaybedecektir, büyük oranlarda para kaybedecektir ve iflas edecektir şeklinde yorumlanır. Mirasını kaybeden kişi iş hayatında düşüşe geçecektir ve ilerleme kat edemeyecektir. Eğer rüyayı gören mal varlığı olmayan biriyse, sağlığını, huzurunu kaybedecektir şeklinde yorumlanır.

RÜYADA MUSLUKTAN KAN AKMASI

Kişi rüyasında musluktan kan aktığını görüyorsa; kendisine doğru hızla ilerleyen şansa, fırsata, üne ve şöhrete yorulur. Musluktan akan suyun hızı beklenen şans ve ünün gelme zamanıyla orantılıdır. Ne kadar hızlı akıyorsa musluktan kan o kadar erken zamanda rüya sahibi beklediği haberi alacak, beklentilerine kavuşacaktır şeklinde yorumlanır.

RÜYADA BAŞINDAN KAN AKTIĞINI GÖRMEK

Rüya sahibinin geçireceği bir şok veya kaza sonucu fikirlerini ve düşünme biçimini kaybedeceğine yorulur. Kişi uğradığı çeşitli psikolojik baskılar sonucunda da fikirlerini yitirebilir veya yitirmiş gibi yaşayabilir. Bazen de düşüncelerini yitirmeden her zamankinden farklı davranabilir ve hatta kendisi ile ters düşen çelişen davranışlar sergileyebilir. Önemli olan kim olduğunu bulmak ve sonra da kim olduğunu unutmamak.

RÜYADA BURUNDAN KAN AKTIĞINI GÖRMEK

Rüyasında burnundan kan aktığını gören kişi; çocuklu bir ebeveyn ise çocuğunu kaybedeceğine delalet eder. Rüya sahibi çocuğu olmasını isteyen biriyse, çocuğunu düşüreceğine işaret eder. Rüya sahibi bekar biriyse, kişinin harama bulaşacağına delalet eder.

RÜYADA GÖZDEN KAN AKTIĞINI GÖRMEK

Rüyasında gözünden kan aktığını gören kişi yanında huzuru ve mutluluğu yakaladığı kişiyi kaybedecektir ve uzaklaşacaktır sevdiğinden. Araya hasret gireceğine, muradının gözünde kalacağına ve uzaklaşılan kişinin çok özleyeceğine işarettir.

RÜYADA KULAKTAN KAN AKTIĞINI GÖRMEK

Rüya sahibinin kendisi hakkında duyunca hiçte mutlu olmayacağı sözcükler duymasına, dedikodulara maruz kalmasına ve üzülmesine yorulan bir rüyadır. Kişinin duyduğu acı dolu dedikoduların aile içerisinden birinden çıktığını da öğrenecektir aynı zamanda. Kişi düzeltilemeyecek bir bunalıma girecektir ve kendisinden helallik istendiği halde yüreği yanmaya devam edecektir.

RÜYADA BACAKTAN KAN AKTIĞINI GÖRMEK

Rüya sahibinin hayat felsefesinin dikili taşlarından birinin devrileceğine, güvendiği, sırtını dayadığı ve asla olumsuzlaşmaz dediği şeyin kopmasına delalet eder. Kişi kaybettiği bu karakteristik özelliği veya kişiyi geri kazanmaya çalıştığı halde kazanamayacak ve bunalımı çok uzun sürecektir.

RÜYADA VAJİNADAN KAN AKTIĞINI GÖRMEK

Rüya sahibinin çocukluğunu, masumiyetini kaybedeceğine ve bu durumu yıllar sonra bile bir hata olarak hatırlayacağına delalet eder. Kişi çok pişman olacak ve pişmanlığını kapatmanın yolu olarak arsızlığı seçecektir.

RÜYASINDA GÖZE KAN DOLDUĞUNU GÖRMEK

Rüya sahibinin, kendisine ait olmayan başkasının himayesi altında bulunana göz diktiğine ve harama el uzatacağına delalet eder. Kişi uzandığı harama başka insanları da ortak etmeye hazırlanıyor şeklinde yorumlanır.

RÜYADA KAN İŞEMEK

Rüyasında kan işediğini gören kişi amansız bir hastalığa yakalanıp dertlerinden kurtulamayacaktır. Kişi sağlığını geri getirmek için birçok yol deneyecektir. Fakat giden sağlık ise geri gelmeyeceğini iyice bellemelidir. Aynı zamanda rüya sahibi, uzun bir yolculuğa çıkacaktır, gittiği yerlerin esiri olacaktır şeklinde yorumlanır.

RÜYADA KAN AĞLAMAK

Rüya sahibi gözyaşının kanlı olduğunu görüyorsa eline geçen çok büyük bir fırsatı kaçırmıştır ve4 değerlendirememiştir. Kişi zamanında kin beslediği biri yüzünden eline geçen fırsatları görememiş ve değerlendirememiştir şeklinde yorumlanır.

RÜYADA KAN AKITMAK

Rüyasında kan akıttığını gören kişi kafasında nefret ve kin beslediği kişiye karşı kötü duygular içerisine girmiştir ve zarar vermeye odaklanmıştır şeklinde yorumlanır.

RÜYADA KAN TUTTUĞUNU GÖRMEK

Rüya sahibinin çevresinde gördüğü, denk geldiği çeşitli ahlaksızlıklar olduğuna ve kişinin bunlara artık katlanamayıp göz yumamadığı anlamına gelen bir rüyadır. Kişi toplumsal bir müdahaleye hazırlanacaktır, karşı geldiği ahlaksızlığı önleyecektir. Bir başka görüşe göre; kişi ailesinin elde etmeye çalıştığı haksız kazancı engellemeye çalışacaktır ve tepki alacaktır. Gösterdiği doğru yoldan dolayı aile içinde tek başına kalacaktır şeklinde yorumlanır.

RÜYADA KAN DURDURMAK

Rüya sahibinin toplumsal kural olarak geçen töre yüzünden canı alınmaya çalışılan birinin hayatını kurtararak kan dökülmesine engel olacaktır. Hayatını kurtardığı insanın sonsuz minneti ile yaşayacaktır şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda yapılan bir başka yorumda; kişi sıkıntılı giden işlerini toparlayarak tekrar hızlı bir şekilde kazanç elde edeceğine delalet eder.

RÜYADA KAN LABORATUVARI GÖRMEK

Rüyasında kan laboratuvarı gören kişi; beyaz önlüklü bir kısmet bulacağına yorabilir rüyasını. Kişi bir doktor veya kimyager ile birlikte olacaktır şeklinde yorumlanır. Ayrıca yapılan bir tabire göre rüya sahibinin evine hırsız gireceğine ve çok değerli bir şeylerini kaybedeceğine işaret etmektedir.

RÜYADA KAN GÖRÜP BAYILMAK

Rüya sahibinin maneviyatına bugüne kadar çok değer verdiği ve geliştirdiği halde, artık sorgulayacağına yorulur. Kişi görebildiği yanlışlarını düzeltmeye çalışacaktır.

RÜYADA KAN İÇİNDE KALAN BİR HAYVAN GÖRMEK

Rüya sahibi kanlar içinde gördüğü hayvana yardım edip hayatını kurtarmaya çalışıyorsa, çok hayırlı işlere ön ayak olacağı, sevap kazanacağına ve dünyaya zarar vermeyen üst kimlikteki biri olacağına yorulur. Eğer kişi bunun tam tersi şekilde bir hayvanı kanlar içerisinde bıraktığını görüyorsa; evrene zarar veren, işe yaramaz, pasif ve basiretsiz birine dönüşeceğine delalet eder.

RÜYADA KAN TEMİZLEMEK

Rüya sahibi kendi kanını temizlediğini görüyorsa; ailesinden kendisine yüklü miktarda bir miras kalacağına, bu mirası yardıma ihtiyacı olan insanlar için dağıtacağına yorulur. Kişi bu sayede kendisine kalan rızkın haram kısmından kurtulur. Kişi rüyasında başkasının kanını temizlediğini görüyorsa eğer, hiç tanımadığı halde birine yardımcı olacaktır, bu yabancının işlerinde ileri gitmesini ve bol kazanç elde etmesini sağlayacaktır şeklinde tabir edilir.

RÜYADA SİYAH KAN GÖRMEK

Rüya sahibine aile büyüklerinden kalan çok köklü bir soyadına ve bu soyadın kişiyi saygın kılacağına, kişiye birçok kapının açılmasını sağlayacaktır şeklinde yorumlanır. Kişiye atfedilen bu soyadını taşıması aile şerefini koruması ve aile soyunu devam ettirmesi beklentileri oluşturacaktır, ailesinde.

Kan rengi koyulaştıkça kişinin maneviyatı da o derecede güçlenecektir ve hayatın zorluklarına karşı, kişi sağlam yıkılmaz bir kale gibi dimdik ayakta duracaktır şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda kişinin güç kazanması anlamına da gelmektedir. Rüya sahibi, iş hayatında avantajlı konuma geçecek, insanlarla sosyal ilişkilerinde lider konumunda olacak ve kaybettiği her şeyini geri bulup kazanacaktır.

RÜYADA KAN YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyasında kan yağdığını gören kişi işlediği günahlardan dolayı Allah’a sığınmalıdır. Vicdanen rahat olmayan ve üzüntü dolu bir karaktere işaret eden bu rüyayı kişi aynı zamanda dengesiz kişiliğinin girdiği yüksek beklentilerinin hiçbir zaman gerçekleşmeyeceğine de yorabilir.

Aşağıda bulunan tabirleri de mutlaka okumalısınız:

Rüyada Düğün Görmek İle İlgili Detaylı 11 Tabir, Kaçırmayın!

Rüyada Kalabalık Görmek Hayatınızın Değişeceğine Dair Mesajlar İçerir, Dikkat!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir