Rüyada Kanser Olduğunu Görmek Her Zaman Musibet Anlamına Mı Gelir? Okuyun, Öğrenin!

RÜYADA KANSER OLDUĞUNU GÖRMEK

Genel anlamda iyiye yorulmayan bir rüyadır. Rüya sahibi kanser olduğunu görüyorsa; çok derin bir vicdan azabı çekeceğine, olumsuz düşüncelere bürüneceğine ve bu düşünceleri yüzünden çevresindekilere zarar vereceğine ve karamsar, mutsuz ve umutsuz bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüya sahibi, bilincinden atamadığı derin ve acı verici sorunlarıyla uğraşmaktadır ve etrafında akıp giden umut dolu dünyanın farkında değildir. Alimler kişiye, olumsuz ruh halinden kurtulması gerektiğini ve hayatın güzelliklerinin farkına varmak için elinden geleni yapması gerektiğini salık vermektedirler. Bazen de bazı durumların rüya sahibinin elinde olmadığını, kişinin yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal durumuna düşeceğini ve karasızlıklarıyla hayatlarını söndüreceklerini dile getirir, alimlerimiz.

Çok Önemli Not: Bu rüya size çok önemli ilahi mesajlar verir. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

1. Maddi kazancınızı arttırmak, daha zengin yaşamak istiyor musunuz?

2. Herkesin sevgisini ve saygısını kazanmak istiyor musunuz?

3. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunmak istiyor musunuz?

Bu ilahi mesajlar bizi Allah’a dua etmeye davet eder. İşte tam da bu noktada şifa duaları, dilek duaları, hacet duaları, kısmet ve başarı duaları gibi hayatın her alanı ilgili yüzlerce etkili duayı bir arada görmek istiyorsanız Her Kapıyı Açan Murad Duaları adlı eseri incelemenizi tavsiye ediyoruz. 

Esere ulaşmak ve hemen indirip okumak için tıklayınız.

RÜYADA BAŞKASININ KANSER OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüya sahibi rüyasında, birinin kanser olduğunu görüyorsa; rüyasını kişinin tanıdık veya yabancı olup olmadığına göre yorumlamalıdır. Eğer rüyada görülen kişi tanıdıksa; kişinin ailesinden çok büyük zararlar göreceğine ve bu zararların psikolojik olabileceği gibi maddiyatla da alakalı olabileceğine yorulur. Rüya sabinin babası, sorumsuzluk yapıp ailevi problemleri kişiye yükleyecek ve ailesinin ihtiyaçlarını gidermeyerek kişinin ömrü boyunca ailesine bakmasına ve onlar için ömrünü heba etmesine yorulur.

Aynı zamanda kişinin annesinden de yoğun psikolojik baskılar göreceğine, hayatında istediği kimliği yakalayamayarak başarısızlığa ve mutsuzluğa neden olacağına yorulur. Rüya sahibi ailesinin bu tarzdaki olumsuz tutumundan dolayı kardeşlerine karşı ömür boyu bir vicdan azabına gireceğine tabir edilir. Rüya sahibi rüyasında, tanımadığı yabancı birinin kanser olduğunu görüyorsa; hayatına girecek veya giren kişinin kendisine büyük zararlar vereceğine, kişinin hayatını kendi egoist isteklerince yönlendirmeye çalışacağına ve kişiyi büyük hatalara sürükleyeceğine yorulur.

RÜYADA KANSER OLDUĞUNU ÖĞRENMEK

Rüya sahibi kanser olduğunu birinden öğreniyorsa rüyasında; münasebete gireceği bir kadından biyolojik ve fizyolojik zararlar göreceğine yormalıdır rüyasını. Kişi birlikte paylaşımda bulunduğu kadının sığ düşüncelerine maruz kalıp psikolojik baskılar görecektir. Aynı zamanda kadının kirli düşünme tarzının hayatına bulaşmasından dolayı, rüya sahibi ağır hastalıklar kapabilir, iyileşmeyebilir ve ölüme bile yaklaşabilir, şeklinde tabir edilir.

Rüya sahibi gördüğü rüyada eğer bir kağıttan veya bilgisayar sistemi üzerinden kanser olduğunu görüyorsa; resmiyette hallettiği işlemlerinde yeteri kadar dikkatli davranmadığı için başı derde girecektir, borçlanacaktır, yasal bir aramaya takibe takılacaktır ve özgürlüğünden belli bir süre mahrum bırakılacak şeklinde tabir edilir.

RÜYADA BAŞKASININ KANSER OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüya sahibi başkasının kanser olduğunu kendisi öğreniyorsa; çok yakınındaki birinin çözemediği sorunlarına ortak olacağına, ortak olduğu acılardan kendi payına düşeni de alacağına yorulan bir rüyadır. Kişi sadece problemlerini dinlediğini düşündüğü kişinin onu kendi kurtarıcısı olarak seçtiğini bilmeden, arkadaşına çözümler bulmaya çalışacaktır, arkadaşının ruh ağırlığı kendisine geçecektir ve zamanı geldiğinde yani arkadaşı zor duruma girdiğinde, rüya sahibini günah keçisi olarak görüp herkese hatalarının tek kaynağı olarak rüya sahibini gösterecektir.

RÜYADA KANSER OLDUĞUNU GÖRÜP AĞLAMAK

Rüya sahibinin dertlerinden sıkıntılarından kurtulacağına, vicdan azabı çektiği durumlar her neyse artık vicdan yapacağı bir durumunun kalmayacağına, çevresine güneş açacağına, insanlara büyük fayda sağlayacağına, karamsarlıktan kurtulacağına, umutsuzluğunu ve mutsuzluğunu çözeceğine yormalıdır bu rüyasını. Rüya sahibi ayaklarına bağlayıp her yere götürdüğü olumsuz düşüncelerinden kurtulacaktır.

RÜYASINDA BAŞKASININ KANSER OLDUĞUNU VE AĞLADIĞINI GÖRMEK

Rüya sahibi zarar göreceğini düşündüğü kişiden olumlu tepkiler alacaktır, hiçbir zaman tam anlamıyla güvenemediği kişinin, kendisini anlayıp kendisiyle empati kurabileceğine, kişinin hayatına renk katacağına, çok güzel paylaşımlarda bulunacaklarına, birbirlerine hem ruhsal hem de biyolojik bir sağlık sağlayacaklarına yorulur.

RÜYASINDA KANSER OLDUĞUNU DUYMAK

Rüya sahibinin sonsuz bir biçimde güvenip hayatını paylaştığı ve sırtını dayadığı kişiyle paylaştığı en gizli bilgilerinin kulaktan kulağa dolaştığına şahit olacaktır şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi büyük hayal kırıklığı yaşayacak ve güven problemi yaşayacaktır. Önemli olan kime güvendiğini sorgulayabilmesidir.

RÜYADA BAŞKASININ KANSER OLDUĞUNU DUYMAK

Rüyada birinin kanser olduğunu duymak, görülen kişinin sevdiğini kaybedip kötü ve zor günler geçireceğine, umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına, elini eteğini hayattan çekeceğine, neşesini, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine işaret eder.

RÜYADA HASTA OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüya sahibi hasta olduğunu görüyorsa, hastane kapılarının kendisine açıldığına, artık yataktan çıkamayacağına ve ömrünün gece yarısını geçtiğine yormalıdır rüyasını. Çünkü kişi hızla sağlığını olumsuz etkileyecek kan değerlerini kaybetmektedir, bağışıklığı düşmektedir. Ömrünün gece yarısını geçirdiğini dile getiren alimler; kişinin artık hızla hastalanacağına, günlük işlerini karşılayamayacak derecede müşkül duruma düşeceğini dile getirmektedirler.

RÜYADA BAŞKASININ HASTA OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüya sahibinin evcil bir hayvanını kaybedeceğine, baktığı ve emek harcadığı bir bitkisinin çürüyeceğine, yaptığı yemeklerin bozulacağına, yetiştirdiği çocukların hayırsız çıkacağına delalet eder. Rüya sahibi dikkatsiz ve meşakkatsiz tavrından dolayı bu tarz kendisini çok fazla etkileyecek olumsuz durumlar yaşayacaktır şeklinde tabir edilir. Alimler, rüya sahibine sabırlı olmasını, emek harcamasını ve dikkatli davranmasını salık vermektedirler.

RÜYADA MEME KANSERİ OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyayı görenin erkek, kadın veya çocuk olmasına göre farklı tabirler yapılan bir rüyadır. Eğer rüya sahibi bir kadınsa; üretkenliğini yitirmeye başladığına, anne olamayacağına, iyi evlatlar yetiştiremeyeceğine, hayatında ışık saçamayacağına delalet eder. Rüya sahibi bir erkekse, kişi iş çevresinde kısır bir döngüye girmiştir, para kaybetmeye ve arkadaşlarını da kaybetmeye başlamıştır şeklinde yorulur. Rüya sahibi hayata yeni yeni atılan bir çocuk ise gireceği sınavlardan düşük alacağına, arkadaşları tarafından dışlanacağına, sevilmeyen ve sosyal baskılara maruz kalan şansız bir çocuk olacağına yorulur.

RÜYADA KANSER HASTASINI ZİYARET ETMEK

Rüyasında kanser hastasını ziyaret eden kişi zor durumda olan, yardıma muhtaç olan, konuşmaya ve dertleşmeye ihtiyacı olan birine ışık olacağına yorulur. Kişi çocuk, kadın, erkek veya yaşlı birine dert ortağı olacak, ihtiyaçlarını giderecek ve kişiye ilaç. Gibi gelecek şeklinde tabir edilen bir rüyadır.

RÜYASINDA KANSERDEN KURTULDUĞUNU GÖRMEK

Rüya sahibinin zamanında gerçekleştirdiği bir bağımlılıktan kurtulup ruhunu ve bedenini temizleyeceğine yorulur. Kişi çok zorlansa da yıpransa da bilişsel bir uyanma gerçekleştirip şimdiki hayatının kendisini hızla öldürdüğünü görecek, bedeninin gün geçtikçe yıprandığını ve düşüncelerinin sığlaştığını fark edecektir. Bu durum kişiye zor geldiğinde yani kişilik babında azalması kendisini yorduğunda hayatına yön vermeye çalışacaktır.

RÜYADA KANSER TEDAVİSİ OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüya sahibinin attığı kararsız bazı adımlarından sonra yaşayacağı bazı kayıplara işaret etmektedir. Rüya sahibi bazı kayıplar yaşayacak ve kendisini bir an önce toparlamaya çalışacak, zararlı insanları hayatından çıkarmaya çalışacaktır şeklinde tabir edilir.

RÜYASINDA KANSERDEN ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüya sahibinin etkisinden kurtulamadığı bir sevgiye sahip olduğuna, bu sevginin kendine çok büyük zararlar verdiğine yorulan bir rüyadır. Kişi saplanıp kaldığı bu aptalca sevgiden dolayı iki yakasını bir araya getiremeyeceğine, hayatını yaşamayı unutacağına ve gün geçtikçe solacağına, kuruyacağına delalet eder.

RÜYADA KANSERDEN SAÇLARININ DÖKÜLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüya sahibinin gereksiz yere sıkıntı yatığı, derdine düştüğü olayların varlığına ve bu dertlerin kendisini sağlığını olumsuz etkileyecek strese neden olduğuna yorulan bir rüyadır. Rüya sahibi gereksiz yere evham yapmamayı öğrenmelidir. Stressiz yaşamı öğrenmelidir.

RÜYADA AKCİĞER KANSERİ OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüya sahibi sigaradan, bulunduğu tozlu ve sağlıksız yerden dolayı sağlık problemleri yaşayacaktır, iç organları gün geçtikçe çürüyecektir şeklinde yorumlanır.

Aşağıda bulunan tabirler de ilginizi çekebilir:

Rüyada Düğün Görmek İle İlgili Detaylı 11 Tabir, Kaçırmayın!

Rüyada Kan Görmek Çok Gizemli Anlamlar Taşır, Dikkatli Olmalısınız!

 

One Comment

  1. Meyy 14/12/2019 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir