Rüyada Kar Yağdığını Görmek Hangi Müjdeli Haberi Verir, Okuyun, Öğrenin!

RÜYADA KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Karın mevsiminde yağdığını görmek ile mevsimi dışında yağdığını görmeye göre değişen tabirler içeren bir rüyadır. Kişi rüyasında kar yağdığını kışın görüyorsa, iş yerinde doğru yapmadığı bir uygulamanın canını sıkacağına ve bu durumu düzeltip akıllıca adımlar attıktan sonra sefasını süreceğine delalet eder.

Aynı zamanda eğer rüya sahibinin farkında olsun veya olmasın bir hastalığı varsa o hastalıktan kurtulacağına ve vücudunda hastalığa dair en ufak bir kalıntının kalmayacağına yorulan bir rüyadır. Şayet rüya sahibi yaz aylarında veya kışın dışında bir zamanda kar yağdığını görüyorsa; üzüntü, keder ve stresin kapısını çalacağına işarettir. Kişi düşmanı bellediği birinden yana kendisine çok ters gelen davranışlara maruz kalacaktır ve bu tutumları karşısında kahrolacaktır. Kişi galip gelmeye çalışsa da galibiyeti düşmanına kaptırıp ortada kalacaktır.

Eğer mucizevi dualarla hayatınızı değiştirmek istiyorsanız artık kendinize bir fırsat vermelisiniz. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Bu fırsatı elde edenler bakın neler söyledi:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirmek ve birbirinden tuhaf yorumları okumak için şuraya tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı:

Daha bunlar gibi yüzlerce yorum var.

RÜYADA KIRMIZI KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyasında kırmızı kar yağdığını gören kimse, bu rüyasını romantik düşüncelerine bağlamalıdır. Kişi çok aşırı duygusal düşünmektedir ve karı bile artık kırmızı görmeye başlamıştır. Rüya sahibi duygularını en mantıklı düşüncelere yedirmiş ve mantık adına salt duygu bırakmıştır ortalıkta. Ekonomik, dini, siyasi ve sosyolojik konulara muhakkak duygusal bir bakışı vardır. Sevgili rüya sahibi dünyayı sevgi kurtaracaktır görüşünü çok abartmış birine dönüşmüştür.

Ayrıca yapılan bir diğer yorum ise şöyledir; rüya sahibi ibadet etmeyi saçma bulmaya başladığı için, imanı saçma bulduğu ve ibadet etmeyip şirke koştuğu için Allah’ın gazabı kendisinin üzerine yağacaktır şeklinde tabir edilir. Kişi artık dünya hayatında gün yüzü görmeyecektir ve cezasının geri kalanını ahir hayatta da ödeyecektir.

RÜYADA KARIN KİŞİNİN ÜZERİNE YAĞMASI

Rüya sahibi, rüyasında üzerine kar yağdığını görüyorsa; bu karın yağışını, uzun zamandan beridir kafasını karıştırıp içini kemiren ve kendisini artık iyice rahatsız etmeye başlayan ailevi veya iş hayatıyla alakalı sorunu çözmek için hayatının genel akışının dışına çıkacağına, dışarıdan kendini, ailesini, iş arkadaşlarını ve hayatındaki kişiyi izleyeceğine, uzunca bir süre uzak bir yerlere gideceğine ve dönmeyeceğine yormalıdır. Kişi gittiği yerlerdeki insanlar ile konuşup sorunları hakkında danışıp fikirler alacaktır eğer doğru dersi almayı başarırsa geri dönüşünde hayatı adeta Nirvana’ya ulaşmış gibi yükselecektir. Velev ki doğru yerden yakalayamazsa danıştığı insanların öğretilerinden, işte o zaman büyük sorunlar yaşamaya devam edecektir.

RÜYADA YAĞAN KARIN ALTINDA DURMAK

Rüya sahibinin yağan kısmetinin hakkını verip karşısına çıkacak bütün fırsatları değerlendireceğine yorulur. Kişi, ufkunu açacak ve mantıklı biri ile tanışacaktır. Tanışılan kişi ile çok derin duyguların var olacağı, fikirsel sohbetlerin kurulacağı ve kendileri dışında insanlığa da ışık saçacakları bir aşka yelken açılacağına yorulur. Kişi geçmişten kalan kalp kırıklıklarını unutacak, umutsuzluklarını çözecek gücü yakalayacaktır partnerinde şeklinde tabir edilir. Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre kişi hayatı boyunca aradığı, arzuladığı ve beklediği özgürlüğü bulacaktır ve bu özgürlüğü son nefesine kadar kullanacaktır şeklinde tabir edilir.

RÜYADA YAĞAN KARIN ALTINDA YÜRÜMEK

Rüya sahibinin belli bir süreliğine yalnız kalmayı seçeceğine ve yalnızlığını sadece kendi düşünceleriyle süsleyeceğine delalet eder. Çünkü kişinin yalnızlığa ihtiyacı, kendini duyamamasından, kendine vakit ayıramamasından ve duygularını anlamlandıramamasından doğmaktadır. Kişi bu yalnızlık sırasında askıya aldığı hayatını sorgulamaya başlayacak ve uygun bulmadığı, kendisini aşan, kendisini rahatsız eden unsurları düzeltecek veya hayatından çıkaracaktır. Bütün bunlardandır ki karın altında yürüdüğünü görmek; yaklaşan iç dinginliği, huzuru, mutluluğu, oto kontrolü ve özgüveni temsil etmektedir.

RÜYADA KAR YAĞDIĞINI İZLEMEK

Rüyasında karın yağışını izleyen kişi, rüyasını; hayatında düzelen problemlere, uzun zamandır beklenenin geldiğine ve artık hayatının tüm unsurlarının kendi istediği şekilde ilerleyeceğine ve bu durumun kendisine huzur vereceğine yormalıdır. Aynı zamanda eğer rüya sahibi kendini bir esaret altında hissediyor ve kurtulamayacağını düşünüyorsa, bu şekilde kendisini boğan durumlardan bir an önce kurtulacaktır ve esaretten kurtulacaktır şeklinde tabir edilir.

RÜYADA KAR YEMEK

Rüyasında kar yediğini gören kişi, rüyasını gördüğü mevsime göre yorumlamalıdır. Eğer kış mevsimi dışında kar yediğini görüyorsa kişi, iş yaşamında çok başarılı işlere imza atacağına, orijinal projeler oluşturacağın böylece çok geniş yetkiler elde edeceğine yormalıdır, rüyasını. Rüya sahibi kış aylarında kar yediğini görüyorsa; iş yaşamında kısa sürede kazanacağı ani parlamayı kaybedecektir, elde ettiği bütün yetkileri kaybedecektir, şeklinde tabir edilir.

RÜYASINDA TİPİ ŞEKLİNDE KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüya sahibinin geçmişinde yaptığı birçok hatadan dolayı bıraktığı karanlık izlenimini, alacağı ani bir kararla veya gerçekleştireceği ani bir uyanışla herkesi de şaşırtarak değiştireceğine delalet eder. Kişi artık hayatıyla alakalı kesin bir u dönüşü yapmaya hazırlanacaktır ve tam tersi yönde yaşamını ilerleterek dengeli yaşamayı yakalayacaktır şeklinde tabir edilir. Böylece rüya sahibi ailesinin boşa çıkardığı güvenini tazeleyecek, elde edeceği helal parayla borçlarını ödemeye başlayacak, boşa çıkan heveslerden kurtulup kendisine ulaşılabilir kesin hedefler belirleyecektir şeklinde tabir edilir.

RÜYADA DAĞLARA KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüya sahibi uzun süredir çıkmak istediği uzunca bir yolculuğa hazırlık yapacağı sırada kötü haberler alacaktır ve yaptığı bütün hazırlığı elinin tersi ile itmek zorunda kalacaktır. Maalesef bu davranışı sergilemek zorunda kaldığı için ve istemediği sonuçlara katlanacak olması onu olumsuz etkileyecektir ve mutsuzluğa sürükleyecektir. Bu adımından sonra geleceği ile ilgili planlamalarını baştan yapıp hedef değişikliğine gidecektir. Hayatı için beklediği genel akışın bozulması kendisini zorlasa da hayata tutunabilecek bir gücü de kazanacaktır şeklinde tabir edilir.

RÜYADA YAĞAN KARIN YOLU KAPATMASI

Rüyasında yağan karın yolları kapattığını gören kişinin kısmetli, bereketli bir döneme girdiğine ve bu dönemin kendisinden birçok şey alacağına, yoğun bir şekilde kendisine doğru akan fırsatların bazı durumları engellediğine yorulan bir rüyadır. Kişinin hayatında değişikliğe neden olan durum; bol gelen kısmeti ve şansı değerlendirmeyi başaramamasındandır. Kişi düştüğü bolluğu tamamen egosu yönünde algılayıp harcayacaktır, asla etrafındaki evrensel değerleri düşünemeyecek kadar kör olacaktır maalesef. Ayrıca engellere, aksiliklere ve iş kazalarına rağmen kişinin hedeflerine ulaşmada sıkıntılar yaşayacağına, engellere karşı direnirlerse istediklerini alabileceklerine yorulur.

RÜYADA YAĞAN KARDAN DOLAYI YOLDA KALDIĞINI GÖRMEK

Kişi yağan kar nedeniyle yolda kaldığını görüyorsa; uğradığı nazardan dolayı geçici bir hastalığa yakalanacağına yormalıdır rüyasını. Rüya sahibi dikkat çekmemek için elinden geleni yapmalıdır, adeta girdiği toplumda görünmez olmalıdır çünkü attığı her adım kem gözlerle izlenmektedir. Ayrıca kişinin yaşadığı kısa süreli dikkatsizliğinin ağır sonuçlarına delalet eder. Kişi yapması gerekeni erteleyip düşünmemesi gerek bir şeyleri düşünecektir ve işleri, sağlığı ve ailesi ile alakalı durumlarda aksama meydana gelecektir.

RÜYADA KAR YAĞDIĞINI VE ÜŞÜDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyayı görenin çok derin ürperti içeren bir yalnızlık içinde olduğuna, kimsenin tam anlamıyla kendisini anlamadığını ve düşüncelerini hak etmediğini düşündüğüne yorulan bir rüyadır. Kişinin bu durumu ego yapmasına bağlanamaz elbette. Çünkü çektiği acıların onu pişirdiğini, acılarını küçümsemeden insanların bu acıları anlamadığını gördüğünden paylaşmaya bile yanaşmadığı da görülür. Kişinin sürdürdüğü yalnızlığın kendisine zarar vermeden kendisinden gitmek istediğine yorulur.

Ayrıca yapılan bir başka yoruma göre ise rüya sahibi etkileşime girdiği evli çiftler ile sorunlar yaşayacaktır. Eşler arasındaki kıskançlığın ana nedeni olarak gösterilecek ve kavgalarının ana nedeni olarak rüya sahibi görünecektir. Kişi bir an önce bu çiftten uzaklaşma kararı alacağı halde tam anlamıyla bulaştığı durumdan kurtulamayacaktır. Gittiği her yerde karşısına bu çiftin iğrenç iftiralarına maruz kalacaktır.

RÜYADA YAĞAN KARIN ALTINDA UYUMAK

Rüyayı görenin başına geleceklerin hepsini daha ortada hiçbir şey yokken kabulleneceğine ve hayatını kendi elleriyle yönlendirmesi dururken dışarıdan gelen etkilere açık bir şekilde yaşamayı göze aldığına yorulur. Alimlerin ilginç bulduğu nokta ise şöyledir; rüya sahibinin bir anda kaderciliği seçme yoluna girmesi. Daha önceden kaderini kendi şekillendirmeye çalışan rüya sahibi bir anda etkisizliği seçecektir.

RÜYADA GÜNEŞLİ BİR HAVADA KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyayı görenin belli bir dönem ekonomik sorunlarla boğuşacağına delalet eden bir rüyadır. Kişi uğrayacağı belli orandaki bir zarardan dolayı kendi sermayesinden yemek zorunda kalıp kısa süreli bir yoksulluk yaşayacaktır. Yaşanan kısa süreli yoksulluğunu mantıklı ve dengeli davranarak atlatan kişi ekonomik anlamdaki rahatlamayı başaracaktır. Zararını kat kat fazlasıyla karşılayacaktır.

RÜYADA KAR YAĞARKEN DANS ETMEK

Rüyayı gören kişinin kalbinin sahibini bulacağına birlikte nice anılar biriktirip, dünya turuna çıkacaklarına, her an birbirleriyle birlikte olacaklarına, romantizmin egemen olduğu, duyguların karşılığını bulup birleştiği bir birliktelik yaşayacaklarına delalet eder.

RÜYADA KARDAN DOLAYI KAZA YAPMAK

Rüya sahibinin işlediği bir günahın tek nedeni olarak günahı birlikte işlediği kişiyi göreceği ve göstereceği anlamına gelmektedir. Alimler kişiye bu durumun bir fayda sağlamayacağını, tövbesine sığınıp gerçek anlamıyla pişmanlığını yaşaması gerektiğini söylerler. Yapılan bir diğer tabire göre; rüya sahibi yaşadığı kafa karışıklığından dolayı işlerini aksatacağına, ailesini desteklemesi gereken bir dönemde onlara yüz çevireceğine ve yalnız bıraktığı gibi yalnız da kalacağına delalet eder.

RÜYADA LAPA LAPA KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüya sahibinin dünyaca zenginler arasına girecek kadar bol para kazanacağına, nazara açık halde mutluluğu yakalayacağına, elde ettikleri sayesinde bütün teknolojik aletlerden sonsuz bir fayda sağlayacağına delalet eder. Aynı zamanda peş peşe gelen iyi haberler ile moralinin yükseleceğine, çok iyi fırsatlar yakalayacağına da yorulabilir.

RÜYADA YAĞAN KAR İLE ELLERİNİ YIKAMAK

Rüya sahibinin girdiği yanlış yolun etkisiyle hakkını yediği kişiden gerçekten pişman olmadan, dini kullanarak af dileyeceğine yorulur. Ayrıca, kişi giriştiği bir işi veya projeyi düzenli ve kaliteli bir biçimde tamamlayacağı için çevresindekilerce takdir edilecektir. Edindiği mesleğinde temel taşlarından biri haline gelecektir şeklinde de yorumlanır.

Aşağıda bulunan tabirleri de mutlaka okumalısınız:

Rüyada Çay Görmek Dikkate Alınması Gereken Mesajlar İçerir!

Rüyada Kaplan Görmek Sizi Çok Düşündürecek Anlamlar Taşır, Dikkat!

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir