Rüyada Kara Kedi Görmek Her Zaman Şer Midir, Muhakkak Okuyun!

RÜYADA KARA KEDİ GÖRMEK

Rüyasında kara kedi gören kişi, bu rüyasını; bütün baskılara, inançsal tacizlere rağmen kendi duygularından haberdar biri olduğuna ve kendini yaşadığına yormalıdır. Kişi hiçbir mantıksal baskıya karşı yılmadan duygularını açığa çıkarabilecek ve rahatlıkla o duygularını yaşayabilecek güçtedir. Ay ı zamanda kişinin çok geniş bir öngörüye sahip olduğuna da yorulan bir rüyadır. Yapılan bir diğer yoruma göre ise rüya sahibinin çok uzun zamandır çektiği acılarına çok daha büyük acılar eklenecektir. Kişinin sabır kotasını sonuna kadar kullandığına, susmaya ve sineye çekmeye çalıştığına fakat bütün çabalarının sonucunda bir şeyler elde edemediğine yorulan bir rüyadır.

Eğer mucizevi dualarla hayatınızı değiştirmek istiyorsanız artık kendinize bir fırsat vermelisiniz. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Bu fırsatı elde edenler bakın neler söyledi:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirmek ve birbirinden tuhaf yorumları okumak için şuraya tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı:

Daha bunlar gibi yüzlerce yorum var.

RÜYADA KARA KEDİ YAVRUSU GÖRMEK

Rüyasında kara kedi yavrusu gören kişi; karşılaşacağı küçük acılara, hafif askıntılıklara, stresli bir haftaya, başlamadan bitecek olan bir ilişkiye veya kavgalı iletişimlere yormalıdır rüyasını. Maalesef ki kişi olumsuz durumların yaşanacağı bir döneme giriş yapmaktadır ve bütün bu olumsuzluklar yavaş yavaş azara azar yaşamına yerleşecek sıkıntılara dönüşecektir. Bir diğer tabire göre rüya sahibi çalışan biri ise iş yerinden birine güvenmeyi öğrenecektir ve güvenini sarsacak her hangi bir durumla da karşılaşmayacaktır.

RÜYADA KARA KEDİ YAVRUSU SEVMEK

Rüyasında kara kedi yavrusunu sevdiğini gören kişi, bu rüyasını; karşısına çıkan anlık durumlardan aşırı derecede etkilendiğine ve aslında hiç sürdürülemeyecek olan bu tarz olayları veya durumları sürdürmeye, devamlı hale getirmeye çalışmaktadır şeklinde yorulur. Alimlerce rüya sahibi takıntılılık seviyesini az da olsa aşağı çekmelidir.

RÜYASINDA KARA KEDİ SEVMEK

Rüya sahibinin sahip olduğu güçlü öngörü yeteneğini sonuna kadar kullanması gereken durumlarla karşılaşacağın delalet eder. Çünkü rüya sahibi, kişisel anlamda sisli bir yola girmiş bulunmakta ve etrafını iyi gözlemleyememektedir. Etrafındaki insanları gözlemleyemediği için nerden neyin geleceğini kestirememekte ve bu dönem için sahip olduğu öngörü özelliği önem kazanmaktadır. Kişi bu özelliğini en son damlasına kadar kullanıp belirsizliğinden kurtulmalıdır

RÜYADA KARA KEDİ ÖLDÜRMEK

Rüya tabirlerinde bir hayvanı öldürmek asla iyi yorulan veya yorulması gereken bir durum değildir. Kişi rüyasında kara kediyi öldürdüğünü görüyor ise; iş yerinde sunduğu bir projenin çöp olduğuna şahit olacaktır. Çünkü proje gizli kalması gereken bir projedir, kedinin kara oluşundan. İş sahibi yaptığını kem gözlerden ve kötü niyetlilerden iyice saklayamadığı için projesi elinde patlayacaktır. Yapacağı iyi veya kötü her ne olursa olsun, işini insanlardan sakınarak yapmalıdır. Çünkü yaşamın kendisi bile bir rekabet dünyasıdır.

Alimlerin ayrıştığı bir diğer nokta; rüya sahibinin hangi konu olduğu pek önem arz etmemekle beraber giriştiği ve emek harcadığı emelinin yerini bulacağıdır. Kişi ektiği bir çiçeğin olgunlaştığını, eğittiği öğrencisinin öğrendiğini, konuştuğu kişilerin, iletişim kurabildiklerini, sevdiğinin de kendisini sevebildiğini görecek. Çünkü rüya sahibinin emelleri ellerinin arasında olgunlaşacaktır.

RÜYADA KARA KEDİ TARAFINDAN ISIRILDIĞINI GÖRMEK

Rüya sahibinin çok zahmet verecek, zamanını çok fazla harcayacağı ve emeklerini son kırıntılarına kadar kullanacağı zor bir işin altına gireceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibi, harcadığı emeğin çöp olmasını istemediğinden mantıklı çıkarımlar bulunup tamamen durgulardan yoksun bir şekilde davranarak işini halledecektir şeklinde yorulur.

RÜYADA KAR KEDİ KOVALAMASI

Rüya sahibinin kaçtığı kısmetine yorulur. Kişi gün gibi ortada olan ve kendisinin hayrına gelişecek olan bir durumdan sırf istekleri uğruna kaçacaktır şeklinde tabir edilir. Ayrıca rüya sahibine salt kötülük yapmak, zarar vermek isteyen birinin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin gözlem yeteneğini ve muhakeme gücünü sonuna kadar kullanıp karşı tarafın amacını algılayıp oyununu başına yıkması gerekmektedir. Eğer rüya sahibi dikkati sayesinde oyunlardan kurtulursa, sorunları hafifleyecektir, daha başarılı bir yaşama başlayacaktır şeklinde tabir edilir.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibi mesleğine gereken önemi verdiğinde, ufkunu genişletip hayatını tek yönlü yaşamadığına karar verirse yaşamını idame ettirecek çok daha fazla para kazanabilir. Kişinin ne istediğine iyice düşünüp karar vermesi, hayatının önceliklerini iyi belirlemeli ve ona göre hareket etmelidir. Böylelikle çok daha başarılı bir yaşamın kapıları aralanacaktır kişiye.

RÜYADA KARA KEDİ TIRLAMASI

Rüya sahibinin bütün çabalarına, önlemlerine rağmen hastalık kapacağına ve hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına yorulur. Kişi pimpiriklilik derecesinde kendisini korumaya çalıştığı halde çabaları boşa çıkacaktır. Rüya sahibinin kendine sorun çıkaran, kendisini zor durumda bırakan ve herkesin içinde küçük düşmesine neden olan birini hayatından çıkarmaya çalışacağına ve eğer başarılı olursa, parlayan bir yıldıza dönüşeceğine yorulur. Kişi gelişmesinin önünü alan engel yaratan insanları iyice belirlemelidir.

RÜYADA KARA KEDİDEN KORKMAK

Rüyasında kara kediden korkup kaçtığını gören kişi kendi içindeki karanlıktan kaçmaktadır şeklinde tabir edilir. Kişi içinde olmaktan korktuğu kimlikten korkup kaçmaktadır ve asla içine girmek istemediği bir ruh halidir bu. Fakat alimlere göre kişi en çok kaçtığı kimliğini yakalamaya çalışmalıdır. Kişi en çok kaçtığının esiri olurdan hareketle asla esareti kabul etmemeli ve kaçılanla savaşılmalıdır.

RÜYADA KARA KEDİ KOVALAMAK

Rüyasında kara kedi kovaladığını gören kişi, rüyasını; ulaşmak istediklerinin olduğuna ve bu istekleri uğruna çok çaba sarf edip ulaşamadıktan sonra sırf istekleri için küçüleceğine yormalıdır. Kişi amaçlarına ulaşmak adına; ailesini, arkadaşlarını, sevdiğini ve etrafındaki bütün herkesi alacaktır. Ulaştığı amacının da nankörü olup doymayacaktır maalesef. Bu durumu yani maymun iştahlılığı; rüya sahibinden, ideolojik yaşantısını ve duygularını çalacaktır. Kişi emellerine ulaşmaya çalışan bir makinaya dönüşecektir. Kişinin çevresindeki değerli insanlarını kaybetmemesini umuyoruz.

RÜYADA EV KEDİSİ GÖRMEK

Rüyasında ev kedisi gören kişi evcimen bir yapıya bürünmüştür. Evden uzaklaşamayacak, evini emanet edemeyecek ve evinin içini cennete dönüştüreceğine ve dışarıdan, bu korumacı tavrı sayesinde zarar görmeyeceğine delalet eder. Kişi evdeki aktivitelerden çok daha keyif alacak ve hayatını bu şekilde idame edecektir. Evde ölümü seçecek kadar evine bağlanacaktır.

RÜYADA KARA KEDİ MIRLAMASI GÖRMEK

Rüya sahibinin zamanında birinin hakkına girerek o kişiyi büyük bir hüsrana ve krize sürüklediğini ve hakkı yenenin varisleri, rüya sahibinden yana davacı olacaklar şeklinde tabir edilir. Hakkının yediği kişinin çocukları tarafından dünya üzerindeki hayatında ve ahiret hayatında da zor durumda kalacağına ve bu çocukların haklarını aradığına, helal etmediklerine yorulur.

Aşağıda bulunan tabirleri de mutlaka okumalısınız:

Rüyada Kar Yağdığını Görmek Hangi Müjdeli Haberi Verir, Okuyun, Öğrenin!

Rüyada Kaplan Görmek Sizi Çok Düşündürecek Anlamlar Taşır, Dikkat!

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir