Rüyada Kavun Görmek, Size Çok Gizli Mesajlar Verir, Dikkat!

Rüyada Kavun Görmek

Rüyasında kavun gören kişi, rüyasını; yaşamıyla alakalı yaşanacak köklü ve kalıcı değişikliklere yormalıdır. Kişiyi rahatsız edip mutsuz, huzursuz ve tedirgin hissedip soluk bir yaşam sürmesine neden olan önemli bir etkenin değişeceğine delalet etmektedir. Bu değişimin kimin eliyle, etkililiğiyle veya davranışlarıyla gerçekleşeceği kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Sadece gereken değişimin olması o değişimin dilenmesine ve inanılmasına bağlı olduğu unutulmamalıdır.

Eğer mucizevi dualarla hayatınızı değiştirmek istiyorsanız artık kendinize bir fırsat vermelisiniz. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Bu fırsatı elde edenler bakın neler söyledi:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirmek ve birbirinden tuhaf yorumları okumak için şuraya tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı:

Daha bunlar gibi yüzlerce yorum var.

Rüyada Sarı Kavun Görmek

Rüya sahibinin gördüğü sarı renkteki kavun, kişinin kaybedeceği sağlığına delalet etmektedir. Rüya sahibi kendisinde çok işe yarayan, kendisini diğer insanlardan öne çıkaran ve avantajlı görünmesini sağlayan biyolojik bir özelliğini yitirecektir. Elbette ki bu kayıp tamamen rüya sahibinin aurasına zararlı yaşam biçiminden kaynaklanmaktadır. Alimlerimizin çoğu, rüya sahibine; uyku düzenine dikkat etmesi gerektiği, alkol ve sigaradan uzak durması gerektiği ve stres ile sıkıntıdan da uzak durmasını salık vermektedirler.

Ayrıca farklı renkte görülen kavun rüya sahibine bol şans getirecek yeni bir yıla, oluşuma veya kişiye delalet etmektedir. Rüya sahibinin gördüğü kavun sarı değil de yeşil veya kırmızımsı ise kişi; gözlerini dört açarak yaşamında sadece bir defa gerçekleşerek başına gelen veya karşısına çıkan fırsatı kaçırmamalı ve hakkını vererek şansını kullanmalıdır.

Rüyada Büyük Kavun Görmek

Rüyasında büyük kavun gören kişi rüyasını; duygusal hiçbir anlamı olmayan, kalbini aç bırakacak ve ruhunu ezecek bir birlikteliğe adım atacağına yormalıdır. Rüya sahibi duygusal bağlar kurmaya hazır olmadığı gibi karşısına çıkan birçok insanın da kendisiyle herhangi duygusal bir bağ kurmayacağını da görecektir. Bu şekilde kuru, soğuk, boğucu ve incitici birçok birliktelik yaşayacak olan kişi en sonunda kalbinin ağrıdığını, yüreğinin yanmaktan küllerinin bile kalmadığını görecek ve çok büyük boşluklara düşüp mutsuz olacaktır şeklinde tabir edilir.

Din alimlerinin çoğu, kişiye; duygularını yaşamaktan korkmadan yaşaması gerektiğini, insanlara güven verip güvenmeyi göze alması gerektiğini ve içindeki duyguların yaşamındaki birçok olumsuzluğu düzelteceğine olağan inancını kaybetmemesini salık vermektedirler.

Rüyada Küçük Kavun Görmek

Rüyasında küçük kavun gören kişi, rüyasını; büyük kavun görmenin tam tersi yönde yorumlayabilir. Rüya sahibi duygularına gereken önemi göstererek, duygularını kabullenecek, duygularından ve onları yaşamaktan korkmayacak ve bu durum kişinin karşısında bulunanın duygularını da kabullenmesini ve algılamasını sağlayacak ve böylelikle yüreğinin yanmayacağı, kişiliğinin gereken değeri gördüğü ve kutsandığı birliktelikler yaşayacağına delalet etmektedir. Rüya sahibi kendisini algılayan, yüreğinin ezilmediği ve önemsendiği ilişkiler içerisine girdiğinden karşısına çıkan her insana bu durumdan kaynaklanan pozitif ve yapıcı enerjisini aktaracaktır ve olumlu iletişimler içerisine girecektir şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kavun Yediğini Görmek

Rüyasında kavun gören kişi, rüyasını; tatlı, acı, ekşi veya bozuk ile taze kavun yiyip yemediğine göre yorumlamalıdır. Fakat genel anlamda kavun yemenin gam, keder ve sıkıntıyı yemekle özdeşleştirildiği ve kişinin her olumsuzluğu kendi içine attığı ve tek başına halletmeye çalıştığına delalet etmektedir. Rüya sahibi asla içindekini tam anlamıyla paylaşamadığından karşısındaki insanların davranışları konusunda da baya hassas olmakta ve her şeyi kendisine yönelik olumsuz bir mesaj olarak algılamaktadır şeklinde tabir edilir.

Ayrıca rüya sahibi yediği kavunu bitiremezse, rüyasını; yüklü miktarda borçların altına gireceğine ve zor durumlar yaşayacağına yormalıdır. Rüya sahibi, yaşayacağı hiçbir zorluğu ve sıkıntıyı asla kimse ile paylaşmayacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tatlı Kavun Yemek

Rüyasında tatlı kavun yediğini gören kişi, rüyasını; kendisine tatlı tatlı gelen, kendisiyle sağlıklı iletişime geçmeye çalışan ve asla rüya sahibini rahatsız etmeyecek mesajı veren birinin var olacağına yormalıdır. Rüya sahibinin yaşamına bir anda giren bu kişi, rüya sahibinin kendisiyle alakalı tamamen olumlanması için elinden gelen her şeyi yapacaktır ve rüya sahibinin kendisiyle alakalı içselleştirdiği olumlu kimliğinin perdesi altından rüya sahibini ve yaşamındaki diğer insanları etkilemeye çalışacaktır şeklinde tabir edilir.

Fakat algılayamadığı bir hız ve güçte rüya sahibinin gözlemlerinin sonuçlarını mantığa dökmesi sayesinde vermek istediği zararı ve oluşturmak istediği olumsuz etkiyi gösteremeden gruptan dışlanacaktır ve rüya sahibinin yaşamından uzaklaştırılacaktır şeklinde tabir edilir. Fakat yine rüya sahibinin gama girmekten kurtulacağı söylenemez. Zira kişi gam tutmaya kendini koşullamıştır.

Rüyada Acı Kavun Yemek

Rüyasında acı kavun yediğini gören kişi, rüyasını; kendisine sonsuz acılar veren, üzüntüden üzüntüye sürükleneceği kişiler ile alakalı içinde birden çok etken biriktirdiğine ve bu kişinin kendisine acı verdiği halde en kötü gününde de yanında olmaya çalışacağına ve kendisini sahiplenip şefkat göstereceğine yormalıdır. Rüya kendisinde inanılmaz acılar biriktirip içini kavuran bu kişiden yılların eskitemediği ve sarsamadığı bir dostluk görecektir. Bütün bunlar yaşandıktan onca yıldan sonra bile rüya sahibi, bu kişiyle alakalı gam tutmaya ve kendi içinde halletmeye çalışacaktır.

Rüyada Ekşi Kavun Yemek

Rüyasında ekşi kavun yediğini gören kişi, rüyasını; hakkında dedikodu çıkaranların, ilk zamanlarda kendisini üzse bile dedikodunun kaynağını öğrendikten sonra çok ta etkilenmeyeceğini yormalıdır. Rüya sahibi yaşamının belli bir döneminde kendisi ve ailesiyle alakalı bilgilerini paylaştığı ve daha sonra yollarını ayırdığı kişinin yaptığı dedikoduları ilk zamanlar çok fazla içselleştirecektir fakat daha sonra bu konu ile alakalı çok ta gam tutmaması gerektiğini ve yaratıcının bildiğini kullardan saklamaması gerektiğini öğrenecektir şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bozuk Kavun Yemek

Rüyasında bozuk kavun yediğini gören kişi, rüyasını; her şeyi ile güvendiği bağlandığı ve birçok anlam yüklediği birinin kendisini sırtından vurmaya hazırlandığına yormalıdır. Rüya sahibi güvenip duygularını teslim ettiği, fikirlerini paylaştığı ve gelecek yıllarını adamayı düşündüğü kişi tarafından aldatılacağını öğrenecek ve yalanlarını yakalayacaktır şeklinde tabir edilir. Rüya sahibini bu süreçte en çok kıran, yoran ve sıkan durum yaşam partnerinin kendisini sırtından vurmayı planladığı kişinin en yakınlarından biri olmasıdır ve rüya sahibinin gözlerinin içine baka baka kendisini aldatmaları olacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Taze Kavun Yemek

Rüyasında taze bir kavun yediğini gören kişi, rüyasını; yaşamına çömerken bir zamanda tesadüfü bir şekilde girmiş olan birinin kendisinde derin yaralara neden olacağına yormalıdır. Zira yaşamına yeni katılmış olan bu kişi tarafından tepe taklak olacak ve yaşamının en zor dönemecini geçmeye çalışacaktır. Kişinin rüya sahibine vereceği zararın kişiden kişiye değiştiğini dile getiren alimlerimize göre, rüya sahiplerinin içerisine girecekleri karamsar ruh halinin, gam ve keder dolu solumanın ortak olduğuna delalet eder.

Rüyada Kavun Kestiğini Görmek

Rüyasında kavun kestiğini gören kişi, rüyasını yaşamının kısa bir süre içerisinde moralini bozacak ve tatsız olaylar yaşayacağı ve moduyla birlikte sağlığını da olumsuz etkileyecek durumlar yaşayacağına yormalıdır. Rüya sahibi yaşamını bu denli olumsuz etkileyen negatif durumları resmen kendisi yaşam yıldızını düşürerek kendine doğru çekmektedir. Alimler rüya sahibinin şikayetçi, yerinden kıpırdamaz ve hazıra konma davranışlarından vazgeçip yaşının gerekliliklerini yaşaması gerektiğini salık vermektedirler.

Rüyada Kavun Satın Aldığını Görmek

Rüyasında kavun satan kişi, rüyasını; ailesini ve kendisini yaşamı boyunca rahat ettirecek ve birçok kapı aralamalarını sağlayarak toplumda çok da rahatsızlık yaşamadan hayatlarını devam ettirmelerini sağlayacaktır şeklinde yorumlamalıdır.

Rüyada Kavun Verdiğini Görmek

Rüyasında kavun verdiğini gören kişi, rüyasını; vücudunda var olan ve kendisini günlük yaşamından alı koyan hastalıklardan kurtulacağına ve her ne ise sağlık problemlerinin hal olacağına yormalıdır. Alimlerimizin çoğu rüya sahibinin sağlığına dikkat etmesi gerektiğini salık vermektedirler.

Rüyada Kavun Tarlası Görmek

Rüyasında kavun tarlası gören kişi, rüyasını; takıntılı düşüncelerinin arttığına ve karanlık bir gölge gibi yaşamını ele geçirmeye başladığına yormalıdır. Rüya sahibi en küçük ayrıntıya takılıp yaşamının merkezi haline getirdiği problemini yaşadığına ve yaşattığına yormalıdır. Evet yaşam küçük ayrıntılarla birlikte anlam bulmakta fakat bu ayrıntıları yaşam biçimine dönüştürmek yaşamını daraltmaktan ileri gidemeyecektir şeklinde tabir edilir.

Aşağıda bulunan tabirleri de mutlaka okumalısınız:

Rüyada Misafir Görmek İle İlgili Çok Çarpıcı 12 Tabir, Sakın Kaçırmayın!

Rüyada Yeşil Görmek Her Zaman Hayırlı Mı Sanıyorsunuz? Mutlaka Okuyun!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir