Rüyada Kayısı Görmek Çok Müjdelidir, Mutlaka Okuyup Öğrenmelisiniz!

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada görülen kayısı; kısmet ve şans manasına gelmektedir. Rüya sahibi maddi anlamda çok değerli olan ve bir o kadar da maneviyatı yüksek olan antika eşyalara sahip olacaktır şeklinde tabir edilir. Bu sahip oluş tesadüfler sonucu gerçekleşeceği için, kişiye gereğinden fazla nasip ve kısmet getiren bir rüya olduğuna inanılır. Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibinin uzun sağlıklı bir ömür geçireceğine, kişinin kötülüklerden uzak sarımtırak yumuşak bir yaşamının olacağına delalet eder. Kişi yaşamında karşılaşacağı kıskançlık, sinsilik ve mutsuz stresli yaşantıları zamanında edindiği ve kendinde geliştirdiği güçlü ve şeffaf kimliği sayesinde kurtulacaktır şeklinde tabir edilir.

Eğer mucizevi dualarla hayatınızı değiştirmek istiyorsanız artık kendinize bir fırsat vermelisiniz. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Bu fırsatı elde edenler bakın neler söyledi:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirmek ve birbirinden tuhaf yorumları okumak için şuraya tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı:

Daha bunlar gibi yüzlerce yorum var.

Rüyada Kayısı Ağacı Görmek

Rüyada görülen kayısı ağacı; sağlık, güzellik, iyilik ve bolluk manasına gelmektedir. Rüya sahibi, sağlıklı yaşamayı seçecektir, çevresindeki kötülük dolu ruhlara rağmen alkol, sigara ve uyuşturucu madde tuzağına düşmeyecektir. Seçtiği yolda dirayetli davranıp iradesizlik göstermez ise yaşamı iyiliğe ve güzel bir vücut gibi güzel insanlara doğru ilerleyecektir şeklinde tabir edilir.

Ayrıca rüya sahibi, bir kayısı ağacının meyve verip o meyvelerini koruyarak büyütmesi şeklinde bir bolluğa sahip olacaktır. Şöyle ki; rüya sahibi dönemlik başarılar elde edecektir fakat bu başarısı kendisine baya fırsat ve imkân sağlayacaktır. Çünkü rüya sahibinin dönemlik görünen başarısı aslında çok derin ve uğraştırıcı bir sürecin sonucudur şeklinde tabir edilir. Elde edilen başarılar ve bu başarıların getirileri olan fırsat ve imkanlar kişiye yaşamının en renkli zamanlarını yaşaması fırsatı sunacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kayısı Ağacından Kayısı Toplamak

Rüyada kayısı ağacından kayısı toplamak; kişinin bin bir emekle ve uzun uğraşlar sonunda orta konan, alın teri ile yoğrulan ve içinde yetim hakkı olan bir ürünü kullanıp zarar vereceği manasına gelmektedir. Rüya sahibi bu emeği harcarken asla vicdan azabı çekmeyecektir ve arızca istekleri ile arzularını yaşadığını dile getirecektir şeklinde tabir edilir.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibinin pek çok iş teklifi alacağına delalet etmektedir. Kişi aldığı iş tekliflerinin çokluğundan dolayı bir kafa karışıklığı yaşayacak, kararsız kalacak ve en doğru işi seçmekte zorlanacaktır. Rüya sahibinin artı eksi hesabını yapıp kararını ona göre yapması ve yaşamına o şekilde yön vermesi gerekmektedir.

Rüyada Kayısı Yemek

Rüyada kayısı yemek; rüya sahibinin, yaşamında bugüne kadar yaşamadığı bir durumu yaşayarak hiç alamadığı tadı alacağı ve çok büyük hazlar alacağı manasına gelmektedir. Rüya sahibinin gözlerini karartacak, başını döndürecek ve ayaklarını yerden kesecek bir yaşantı yaşayacağına delalet eder. Alimler; kişinin yaşayacağı bu durumlar karşısında tedbiri elden bırakmamasını ve yaşayacaklarını kendini kaptırmamasını her an her şeyin tepetaklak olacağını unutmamasını salık vermektedirler.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibinin geleceğinin parlak olacağına delalet etmektedir. Rüya sahibi, yaşamında çok güzel yerler görecek, hedeflerinin çok üstünde bir yerlere varacak ve hayallerinin çok üstünde bir hayat yaşayacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kayısı Çiçeği Görmek

Rüyada kayısı çiçeği görmek; sinsi bir kadın ile uzun bir süre boyunca birliktelik yaşanacağı ve bu kadından dost kazığı yineceği manasına gelmektedir. Rüya sahibi uzun yıllar sinsi olan kadın ile arkadaşlık ve dostluk kuracaktır ve kadının sinsiliğini çok geç vakitten sonra fark edecektir şeklinde tabir edilir.

Rüya sahibi, kendisine zarar verecek olan kişinin sinsiliğini kendisi ve ailesi ile alakalı yanlış bir haber yaydığında fark edecektir. Bu fark ediş gerçek bir fark ediş olmayacaktır. Çünkü rüya sahibi, kişiye bu olumsuz karakteristik özelliği yakıştıramayacağı için asla öyle biri olduğuna inanmayacaktır ve arkadaşından uzaklaşamayacaktır şeklinde tabir edilir. Kişi çok büyük zarar görene kadar arkadaşına güvenmeye devam edecek ve yaşamının düşüşünü yaşayacaktır şeklinde tabir edilir. Sinsi dostun kazığını yedikten sonra bunun izlerini yaşamı boyunca taşıyacaktır maalesef.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibi kendisini mutlu edecek, yüzünü güldürecek ve yaşamını olumlu etkileyecek bir haber alacaktır. Rüya sahibi sıkıntıya düştüğü bir dönemde alacağı bu haber ile mutluluk duyacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kayısı Çekirdeği Görmek

Rüyada kayısı çekirdeği görmek; rüya sahibinin, yumuşak huylu, sakin ve öğrenmeye hazır bir çocuk sahibi olacağı manasına gelmektedir. Kişi, sahip olduğu fırtınalı kimliğinin aksine gittiği her yere ve herkese uyum gösteren ve sivri uçlara sahip olmayan yumuşak geçişli bir çocuk yetiştireceğine delalet eder.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibinin şansı yakalayıp yaşamında ferahlığa kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibi, yakalayacağı şansı kullanıp yaşamında huzur ve ferahı yakalayacaktır. Ayrıca karşısına çıkan şansı kullanabildiği sürece sakinlik ve sükunete kavuşacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Birine Kayısı Vermek

Rüyada birine kayısı vermek; rüya sahibinin, yaşamına dünyanın bütün güzelliklerini katacağı birini dahil edeceği, bu kişiye yaşamından birçok şey katacağı ve yaşamı büyük bir keyif ile birlikte tüketecekleri manasına gelmektedir. Rüya sahibi yaşamına gireceği partneri ile yaşamın bütün güzelliklerini, hayatlarının yaşam kaynağını paylaşacaklardır. Ayrıca partneri de kişiye yaşadıkları ve yaşattığı bütün güzelliklerin hakkını vermeye çalışacak ve partnerini hak etmek için elinden geleni yapacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kayısı Çağlası Görmek

Rüyada görülen kayısı çağlası; rüya sahibinin olgunlaşmamış fikirler ile hareket edip yaşamını ilerletmesi manasına gelmektedir. Rüya sahibi, bilişsel doğumunu yeni yeni geliştirdiği düşüncelerini yaşamında uygulamaya koymaya çalışacaktır ve hata yaptığını da benimsediği düşüncenin yanlışlıklarının bedelini ödeyince fark edecektir şeklinde tabir edilir. Alimler, rüya sahibine, tam olgunlaşmadan düşünceleri ve sağlamlaşmadan adımları yaşamında uygulamaya koymaması gerektiğini salık vermektedirler.

Rüyada Kurtlu Kayısı Görmek

Rüyada görülen kurtlu kayısı; kişinin aslında içerisinde kötülük barındıran düşüncelere sahip olduğu, niyetinin kötülük barındırdığı ve mayasında çamurun olduğu manasına gelmektedir. Rüya sahibi yetiştirilme sürecinde çok kötü muamelelere maruz kalmıştır, kritik kimlik gelişimi sırasında heybesine kendi isteği dışında ebeveynleri yüzünden çamur sıçramıştır şeklinde tabir edilen bir rüyadır. Rüya sahibi bu yetiştirilme tarzından dolayı yaşamı boyunca her an kötülük yapabilecek potansiyelde birine dönüşmüştür ve çevresindeki insanlara da bunu öğretmeye çalışmaktadır. Maalesef ki zayıf kişilikli ve heybesine azıcık bir miktarda çamur bulaşan birilerine içindeki kötülüğü, kini, nefreti ve karanlığı bulaştıracaktır.

Rüyada Kayısı Ekmek

Rüyada kayısı ekmek; rüya sahibinin uzun ömürlü olmayacak fakat insanlık ile uygarlığın belli bir süreç içerisindeki gelişimine katkıda bulunacak olan düşünceler geliştireceği manasına gelmektedir. Rüya sahibinin yaşadığı dönem için ölüm ve toplumsal zihin hapishanelerinin kurulmasına neden olacak olan düşünceleri, kendisinin fiziksel yok oluşuna rağmen yıllar sonra bile yolunda ilerleyen beyinlere ışık olup yol gösterecektir şeklinde tabir edilir.

Böylelikle rüya sahibi, kendinden sonra en az yüz kuşağa izlerini bırakıp yaşamaya devam edecektir. Alimlerin çoğu bu kişilere, sahip oldukları fikirlerini toplumun çok fazla gözüne batmadan ve toplumdan da soyutlanmadan yaşayıp geliştirmelerini ve kalıcı olması için çaba gösterip en azından teoriye dönüştürmelerini salık vermektedirler.

Aşağıda bulunan tabirleri de muhakkak okumalısınız :

Rüyada Kavun Görmek, Size Çok Gizli Mesajlar Verir, Dikkat!

Rüyada Örümcek Görmek Genel Anlamda Nasıl Tabir Edilir? Çok Şaşıracaksınız!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir