Rüyada kuyu görmek, ciddiye alınması gereken mesajlar verir

Rüyada kuyu görmek ne anlama gelir?

Bazı rüya tabirlerinde rüyadaki kuyu bekâr bir erkek için zengin bir bayanla evlenmeye, bekâr bir kadın için ise iyi huylu bir erkekle evlenmeye delalet ettiği yazılır. Rüyada kuyu görmenin bazı durumlarda hayırlı bir rüya olmadığı söylenir. Kuyu hileye, aldatmaya, yalancılığa işaret eder.

Rüyada kuyu, dolandırıcılık, hırsızlık, illegal yoldan para kazanma, kötü işlere bulaşma şeklinde iyi olmayan yorumlara sahiptir. Bazı tabirlerde rüyada kuyu görmek üzüntüye, kedere, hapse yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde kuyunun kadına ve içinde bulunan suyunda kadının malına tabir edilir. Kuyunun kovasının da erkeğe tabir olduğu söylenir.

Rüyada kuyu kazmak ve kuyuya düşmek ne anlama gelir?

Rüyada kuyu kazmak rüya sahibinin hileli bir iş yapma niyetinde olduğunu veya hali hazırda yapmış olduğunu işaret eder. Rüyasında kazdığı kuyuya düşmek kişinin kendi tuzağına kendisinin düşeceğine delalet eder. Böyle bir rüya görmüş kimse başkası için hainlik düşünüyorsa, kandıracağı kişinin durumun farkına varacağına ve kazdığı kuyuya kendisinin düşeceğine delalet eder. Kötü niyetli rüya sahibinin düşünceleri ters teper.

 

Rüyada düştüğü kuyudan çıktığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada düştüğü kuyudan çıktığını görmek rüya sahibinin her açıdan selamete kavuşacağına, hasta ise şifa bulacağına, hapis ise özgür olacağına işaret eder. Kuyuya düştükten sonra kendisini çıkaracak kimseyi bulamadığını görmek rüya sahibi için hayırlı değildir.

Rüyada kuyunun içinde berrak su birikmiş olduğunu görmek ne anlama gelir?

Rüyada kazdığı kuyuda su biriktiğini görmek rüya sahibi için hayırlıdır. Böyle bir rüya rüya sahibine gelecekte bol rızık ve geçim geleceğinin habercisi olabilir. Kuyuda biriken suyun berraklığı ve koyuluğu da rüyanın tabirinde değişiklikler yaratır. Rüyada kazdığı kuyuda birikmiş olan suyun berrak olması, tıpkı bu su gibi berrak ve problemsiz bir hayat y

Çok Önemli Not: Bu rüya size çok önemli ilahi mesajlar verir. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

1. Maddi kazancınızı arttırmak, daha zengin yaşamak istiyor musunuz?

2. Herkesin sevgisini ve saygısını kazanmak istiyor musunuz?

3. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunmak istiyor musunuz?

Bu ilahi mesajlar bizi Allah’a dua etmeye davet eder. İşte tam da bu noktada şifa duaları, dilek duaları, hacet duaları, kısmet ve başarı duaları gibi hayatın her alanı ilgili yüzlerce etkili duayı bir arada görmek istiyorsanız Her Kapıyı Açan Murad Duaları adlı eseri incelemenizi tavsiye ediyoruz. 

Esere ulaşmak ve hemen indirip okumak için tıklayınız.

aşanacağına işaret eder.

Kuyunun içinde biriken suyun berrak olması bol rızık, saflık temizlik, mutluluk, güzel bir yaşam ve iyi niyet anlamına gelir. Rüyada kuyunun içindeki bu berrak ve temiz su içinde yüzüyor olduğunu görmek bolluk, bereket huzur, sadakat, hayırlı ve sadakatli eş, hayırlı evlat anlamına gelir. Ayrıca kişinin iman sahibi olduğunu da gösterir.

Rüyada kuyunun içinde bulanık su birikmiş olduğunu görmek ne anlama gelir?

Rüyanızda kuyunun içinde gördüğünüz su bulanık ve kirli ise bu ne yazık ki haram mala, kötü arkadaşa, ihanet besleyen bir tanıdığa, huysuz eşe, haram yolla kazanç elde etmeye delalettir. Kuyunun içindeki bulanık suyu görme biçiminizle alakalı olarak yorumlar değişebilir. Bulanık suyun içinde yüzüyorsanız sizde kirli işlere bulaşmış veya yakın zamanda bulaşacaksınız diyebiliriz.

 

Kuyuda bu bulanık suyun içinde yüzmek ayrıca kötü haber almaya, kötü arkadaş edinmeye işaret etmektedir. Bu açıdan çok dikkatli olmalı, önümüzdeki günlerde hayatınıza girecek kişileri doğru seçmeli, önünüze çıkan fırsatlarla ilgili doğru kararlar almalısınız. Rüyada bu kuyudaki bulanık suyu içmek de haram mala işaret etmektedir.

Rüyada kuyudan abdest almak ne anlama gelir?

Rüyada kuyudan abdest almak hayırlara vesiledir. Kuyudan abdest alan rüya sahibi varsa borçlarını kolaylıkla öder, günahlarından tövbe etmişse tövbesi kabul olur. Rüyada kuyudan abdest alan kimsenin yaşadığı sıkıntıların biteceği ve mutluluk ve huzura erişeceği tabir edilir.

Böyle bir rüya gören kişinin işleriyle alakalı olarak veya aile içerisinde yaşanmış bir durumdan ötürü karar verme aşamasında olduğu söylenebilir. Tam da böyle bir durum yaşanıyorken rüyada kuyudan abdest aldığını gören rüya sahibinin hayırlı bir karar vereceği yorumlanabilir. Kişi eğriyi doğruyu ölçerek, tartarak doğru bir karar verecektir şeklinde tabir edilir.

Kuyudan abdest aldığını görmek hapis kimse içinde hayırlı bir rüyadır. Bu rüya hapislikten kurtulmaya delalet eder. Bazı durumlarda rüyada kuyu görmek gönül ferahlığına, ihtiyaçların giderilmesine, huzura, mutluluğa, iyi geçime işaret eder. Bazen de rüyada kuyu görmenin yolculuğa işaret ettiği söylenir.

Rüyada kuyuya bakmak ne anlama gelir?

Rüyada bir kuyuya bakıyor olduğunu görmek rüya sahibinin evlenme arzusu içinde olduğuna delalet eder. Böyle bir rüya görmüş bekâr rüya sahibinin hayırlı bir eş bularak evleneceğine işaret edilir. Bu rüya sahibi için mutlu ve huzurlu bir aile kuracak, kendisine hayırlı evlatlara sahip olacaktır şeklinde tabirler yapılır.

Rüyada kuyudan su içmek ne anlama gelir?

Rüyada kuyudan su içtiğini görmek; gören rüya sahibinin hanımı tarafından gelecek zenginliğe sahip olacağına tabir edilir. Bu rüya ayrıca rüya sahibine hayırlı bir haber geleceğinin de habercisidir. Rüya sahibinin hayırlı bir evladı olacaktır. Kuyudan su içmek kişi için bolluk ve bereket anlamına da gelir.

Rüyada kuyu suyunun taştığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada kuyunun suyunun taştığını görmek rüya sahibinin eşinin iyiliğine, güzelliğine, iyi ahlakına yorumlanır. Rüyada kuyu suyunun taştığını görmek bazı durumlarda kişinin malının telef olmasına işaret eder. Kuyu suyunun taşması aynı zamanda mal yönünden zenginliğe, bolluğa delalet eder. Suyun taşması nispetinde rüya sahibi dünya malına sahip olur.

Rüyada kuyu suyuyla bitki sulamak ne anlama gelir?

Rüyada kuyu suyuyla bitki suladığını gören rüya sahibinin zengin bir eş bulup evleneceğine işaret edilir. Rüyada suladığı bitkilerin meyve veya tohum vermesi, bu kişinin bu evlilikten sağlıklı ve hayırlı evlatları olacağına rivayet edilir. Kuyu suyuyla bitki sulamak iyiliğe, hoşgörüye, iyi geçime, dert ve tasaların son bulmasına da işaret eder.

Bu rüyanın sahibinin iyi niyetli, özverili, sevecen, iyiliksever bir kimse olduğu söylenebilir. Bu kişi aile ilişkilerinde iyi ve hoşgörülü, iş hayatında sabırlı bir kimsedir. Para hırsı ile dolu olmayıp, sevgi ve saygıyı iyiliği, güzelliği ön planda tutan bir şahıstır. Bunların dışında kuyu suyu ile bitki suladığını gören kimsenin ahret hayatı içinde çalışan bir insan olduğu söylenebilir. Yalnız bu dünyanın nimetlerini değil ahret hayatının da nimetlerinden faydalanmak isteyen bir kimsedir.

 

Rüyada kuyudan su çektiğini görmek ne anlama gelir?

Rüyada kuyudan su çektiğini görmek hayra yorumlanır. Ancak çektiği suyu başka bir kaba boşalttığını görmek rüya sahibinin malını harcayacağına işaret eder. Rüyada kuyudan su çektiğini gören kimsenin çevresinde hamile bir bayan varsa doğacak çocuğun erkek olacağı rivayet edilir. Kuyudan su çeken kimse hapiste ise bu durumdan kurtularak özgürlüğüne kavuşacağı tabiri yapılır.

Rüyada bir kuyudan istediği kadar su çektiğini görmek hayırlara vesiledir, böyle bir rüya; rüya sahibinin muradına nail olacağına işaret eder. Bu rüya ticareti uğruna yolculuğa çıkması gereken kimsenin, bu yolculuğa çıktığı takdirde çok kazanacağına işaret eder. Kuyudan istediği kadar su çektiğini gören bekâr kimse evlenir diye tabir edilir. Bu rüya fakir kimse için zengin olmaya delalet eder.

Rüyasında evinin içinde kuyu olduğunu görmek ne anlama gelir?

Rüyada kendi evinin içinde bir kuyu olduğunu gören rüya sahibinin zengin olacağı, darlıktan kurtulacağı rivayet edilir. Evin içindeki kuyu evin sahibine tabir olunur. Ev sahibi zenginlik ve bolluk içinde yaşar, her türlü geçim sıkıntısı sona erer diye tabir edilir.

Rüyada derin olmayan bir kuyu görmek ne anlama gelir?

Rüyadaki derin olmayan kuyu dürüst bir insana delalet eder. Rüya sahibi dürüst, iyiliksever, doğru bir insandır şeklinde tabir edilir. Rüyada derin olmayan bir kuyu gören rüya sahibinin; dibi görünen bu kuyu gibi şeffaf, iyi niyetli, özverili bir kimse olduğu söylenebilir. Bu kişi aile ilişkilerinde ve iş hayatında iyi ve hoşgörülü, sabırlı bir kimsedir.

Rüyada derin bir kuyu görmek ne anlama gelir?

Rüyada derin bir kuyu görmek rüya sahibinin cimriliğine yorumlanır. Bu kimse kendi malını harcamaktan hoşlanmayan ancak başkalarının malını kendisi için harcamasından hoşlanan bir kimsedir. Bazı durumlarda derin bir kuyu görmek rüya sahibi için belirsizlik anlamına da gelir.

Rüya sahibi aile içinde yaşanmış bir olayın çözüme kavuşamaması gibi bir problemle karşılaşabilir. Ya da işyerinde yaşanan sıkıntılara çare bulunması çok uzun zaman alabilir. Bu sebeple rüya sahibinin bu belirsiz durumlardan kurtulması için önüne çıkan fırsatları çok iyi değerlendirmesi ve akılcı çözümler bulması gerekir.

Rüyada kuyu suyunun kuruması ne anlama gelir?

Rüyada görülen kuyunun suyunun kurumuş olması sonunda hayal kırıklığı yaşanacak bir işle meşgul olmaya delalet eder.

Rüyada kuyu suyunun dere gibi evine aktığını görmek ne anlama gelir?

Kuyu suyunun taşarak dere gibi kendi evine aktığını gören rüya sahibi zengin olur. Aile içinde, çevresinde saygınlık ve itibar sahibi olur şeklinde tabir edilir.

Aşağıda bulunan tabirler de mutlaka okumanız gerekenlerden:

Rüyada para görmek ile ilgili okumanız gereken 15 tabir

Rüyada toprak görmek ile ilgili kaçırılmaması gereken tabirler

3 Comments

  1. Muhammet kerem 15/08/2019 Reply
  2. Leyla 17/08/2020 Reply
  3. Leyla 17/08/2020 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir