Rüyada Mor Renk Görmek Çok Şaşırtıcı Tabirlere Sahip, Dikkat!

Rüyada Mor Renk Görmek

Rüyada görülen mor renk hayra ve iyiliğe delalet etmektedir. Rüya sahibinin günlük yaşantısında bir anda karşılaştığı müşkül durumdaki bir kadına hayır işleyeceğine, yaşamını olumlu yönde etkilemek için kendisine baya yardımcı olarak iyiliği paylaşarak çoğalacağına delalet etmektedir. Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre, rüya sahibinin şan şöhret sahibi olacağına, ün kazanarak toplumsal anlamda faydalı bir kişiliğe dönüşeceğine de yorulur. Rüya sahibi, elindeki bütün fırsatları olumlu yönde kullanarak, toplumun kanayan yerlerine tampon görevi üstlenecektir ve böylelikle önem arz eden bir konuma ulaşacaktır şeklinde tabir edilir.

Eğer mucizevi dualarla hayatınızı değiştirmek istiyorsanız artık kendinize bir fırsat vermelisiniz. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Bu fırsatı elde edenler bakın neler söyledi:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirmek ve birbirinden tuhaf yorumları okumak için şuraya tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı:

Daha bunlar gibi yüzlerce yorum var.

Rüyada Mor Renk Kıyafet Görmek

Rüyasında mor renkte bir kıyafet gören kişi bu rüyasını kıyafeti giyip giymediğine göre yorumlamalıdır. Mor renkteki kıyafeti giyen kişi, zarafet sahibi ince bir kişilik kazanacağına ve çok sade bir yaşam biçimi benimseyeceğine yormalıdır, rüyasını. Kişi yaşamın bütün kalabalıklarına ve fazlalık arz eden gereksiz ayrıntılarından ruhunu arındıracaktır şeklinde tabir edilir.

Ayrıca yapılan diğer yoruma göre ise rüya sahibi genetik özellikleri her ne şekilde olursa olsun ilerleyen yaşlarında gayet alımlı, göz alıcı ve yuvarlak hatlara sahip olacaktır. Din alimlerinin çoğu, rüya sahibine kazanacağı bu tarz fiziksel özelliklerinin farkında olmasını, insanları ayırt ederken asla fiziksel düşünmemesi gerektiğini salık vermektedirler.

Ayrıca rüya sahibi gördüğü mor renkteki kıyafeti giymiyorsa, rüyasını; her an hisleriyle hareket ettiğine, duygularını dengelemeyi, dindirmeyi öğrenemediğine ve bu yüzden çok sık yıpranıp üzüldüğüne yormalıdır. Rüya sahibi kalbinin sesini duymayı öğrenip duygularını yerine göre yaşamayı ve dinginleyip coşturmayı öğrenmelidir. Eğer gereken dengeyi kuramazsa kalbinin sınırsız derecede yıpranmasına ve yüreğinin ezilip yok olmasına göz yummak zorunda kalacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Mor Gömlek Görmek

Rüyasında mor renkte gömlek gören kişi, rüyasını cinsiyetine göre yorumlamalıdır. Rüya sahibi bir kadın ise; kimseye ihtiyaç duymadan ayakları üzerine basacağına, kimsenin gölgesini sezmeye bile tahammül edemeyecek kadar özgür bir ruha sahip olacağına ve yaşamını sağlayan her soluğunda kendini tanımanın mutluluk kaynağı olduğuna inanan gerçek ve güçlü bir kadın olacağına yormalıdır rüyasını. Ayrıca eğer rüya sahibi bir erkek ise, rüyasını; kadının aksine kadın kimliğinden nefret eden, pasif, şikayetçi ve vasıfsız biri olarak yaşamını sürdüreceğine yormalıdır. Çünkü erillikle o kadar çok dolmuş olacak ki bu adam dünya üzerinde kendisi ve hemcinsleri dışında birilerinin yaşayıp yaşamadığını kontrol edemeyecektir şeklinde tabir edilir.

Alimler rüya sahibi erkeğin; diğer canlıların da kendisinin harcadığı oksijende haklarının olduğunu kabul etmeleri gerektiğini yoksa ömürleri boyunca hiçbir zaman gerçek mutluluğu yakalayamayacaklarını çünkü ayrıntılardan yoksun bir şekilde ömürlerini tüketeceklerini salık vermektedirler. Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahipleri için, aksilik ve şansızlıklara delalet etmektedir. Rüya sahibinin yaşamında terslikler peşini bırakmayacak ve işlerinin her an tepe taklak olmasına neden olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Mor Çiçek Görmek

Rüyasında mor çiçek gören kişi, rüyasını; parasını, rızkını ve nasibini kovalayıp yakalamaya çalıştığında asla zorluk çekmeyeceğine ve kolaylıkla elde etmek istediklerini yakalayacağına yormalıdır. Rüya sahibi emek harcarken potansiyelini çok fazla zorlamadan, rakipleri gibi bayaca efor sarf etmeden istediklerine kavuşacaktır şeklinde tabir edilir. 

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibi çok riskli ve tehlikeli olmasına rağmen girişeceği işte ailesinin yüzünü yere eğmeden, kendisini de zora sokmadan ve hatta toplumca desteklenerek işlerini halledecektir ve büyük başarılar elde edip saygı duyulan birine dönüşecektir şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi, muvaffak olacak ve karşılığını da alacaktır dünya yaşamı boyunca. Din alimlerinin buluştuğu bir nokta olarak; rüya sahibinin yaptığı risk oranı yüksek ve topluma aykırı bu işin bir gün elbette ortaya çıkacağıdır ve rüya sahibinin elde ettiği prestiji kaybedeceğidir.

Rüyada Mor Çiçek Toplamak

Rüyada mor çiçek topladığını görmek; rüya sahibinin mutluluğa giden yolda olduğuna, karşısına çok fazla engel çıkmayacağına ve doğru olduğuna inandığı yolda ilerlemesi gerektiğine delalet etmektedir. Rüya sahibi kendisini mutluluk ve huzura götürecek yolda geçmesi gereken engelleri tek tek geçip aşması gereken engelleri kendi başına kendi emeğiyle aşacaktır şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin yaşamındaki olumlu yönelimi kendisini güzelliğe ve iyiliğe ulaştıracaktır.

Rüyada Saksıda Mor Çiçek Yetiştirmek

Rüyasında mor renkte bir çiçek yetiştirdiğini gören kişi, rüyasını; karşılaştığı karşı cinsten birine karşı çok derin hisler yaşayacağına, beklentilere gireceğine, günün her anında kendisini yad edeceğine ve karşısındakine büyük bir özlem duyacağına yormalıdır. Rüya sahibi, yaşamında bu kadar çok değer verip önem gösterdiği kişinin doğru zamanda ve doğru yerdeki gönül eşi olup olmadığını iyice tartmalıdır şeklinde tabir edilir. Böylelikle ani kararlar alıp fevri iradesizliklerle yaşayacağı duygusal yıpranmaları en aza indirgeyebilecektir.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibinin ailesi, eşi, çocukları ve akrabaları ile uyumlu etkileşimler yaşayacağına delalet etmektedir. Kişinin bu uyumsal yaşantısı sayesinde yaşamının her yerinde huzurlu, sıkıntısız, stressiz ve mutlu iletişimler kuracağına delalet etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin yaşamına bolluk ve bereket getireceğine ve bol rızıkla beraber bol insan görüşü de algılamasını sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Mor Menekşe Görmek

Rüyada görülen mor menekşe; rüya sahibinin güzel kokulu kökler yakalayacağına delalet etmektedir. Rüya sahibi, ait olduğu toplumun tarihini araştıracak ve yaşı ilerlemiş insanlarla sosyolojik araştırmalar yapabilecektir şeklinde tabir edilir. Kişi yakaladığı ve kokusunu aldığı bu köklerin üzerine gidip araştırmalarına devamlılık ve derinlik katarsa çoğu insanın ulaşamadığı bilgilere ulaşıp topluma ışık saçacaktır şeklinde tabir edilir.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibi bekar biriyse, evliliğe ve mutlu bir ilişkiye giden yola gireceğine işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibi eğer evli biriyse, rüyasını; evliliğinde var olan ve baş edemediği sorunlarını halledebileceğine ve gayet de mutlu bir evlilik yaşamı süreceklerine yormalıdır, rüyasını.

Rüyada Moraran İnsan Görmek

Rüyada moraran insan görmek insanın hangi yaşlarda olduğuna, tanıdık olup olmadığına ve rüya sahibinin kendisi olup olmadığına göre yorumlanır.

Rüyada Kendinin Morardığını Görmek

Rüyasında kendisinin morardığını gören kişi, rüyasını; inandığı, olmaz dediği ve sırlarını verdiği kişinin kendisini satarak sırlarını açığa çıkaracağına, kendisini yaşadığı toplumda olumsuz bir konuma sokacak olumsuz davranışlarda bulunacağına yormalıdır. Rüya sahibinin her insanda bir parçasının olmasını daha doğru bulan din alimlerimiz; kişinin sadece birine yaşamının bütün yönlerini açmaması gerektiğini salık vermektedirler.

Rüyada Tanıdık Birinin Morardığını Görmek

Rüyasında tanıdığı birinin morardığını gören kişi, rüyasını; tanıdığı ve değer verdiğinin toplum içinde müşkül durumuna düşeceğine, mutsuz olacağına ve üzüleceğine yormalıdır. Rüya sahibinin sevdiklerini korumaya çalışmasına rağmen müşkül duruma düşen yakınına elinin yetişmeyeceğine ve olumsuz durumuna müdahale edemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Moraran Bebek Görmek

Rüyasında moraran bek gören kişi, rüyasını; bebeğin kendisine ait bir bebek olmasına veya olmamasına göre yorumlamalıdır. Moraran bebek rüya sahibinin çoğu ise bu rüya; kişi çocuğunun bakımını iyice yapamamakta ve çocuğun ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır şeklinde tabir edilir. Görülen bebek yabancı bir bebek ise rüya sahibinin, yaşamında çok da haberdar olmadığı halde koruması gereken, ihtiyaçlarını karşılaması gereken birinin varlığına delalet etmektedir.

Aşağıda bulunan tabirler de ilginizi çekebilir:

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek Önemli Mesajlar İçerir, Okumadan Geçmeyin!

Rüyada Yüzde Sivilce Görmek Sizi Hayrete Düşürecek Tabirlere Sahip, Okuyun!

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir