Rüyada Yeşil Görmek Her Zaman Hayırlı Mı Sanıyorsunuz? Mutlaka Okuyun!

Rüyada Yeşil Görmek

Rüyasında yeşil renk gören kişi, rüyasını; hayatının alt üst olacak kadar etkileneceği biriyle karşılaşacağına, ruhunun ıstıraplarla dolacağına, katlanılmaz acılar çekeceğine ve kan akışını bir anda değiştirenin kendisine gereken değeri vermeyeceğine yormalıdır. Rüya sahibi yediği ekmek ve içtiği su kadar yeşille özdeşleştirdiğini arayacak ve özleyecektir fakat karşıdaki insan bunu hiçbir zaman algılamayacak ve hatta yeri geldikçe rüya sahibinin bu durumunu, ruh halini kullanacaktır şeklinde tabir edilir.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibi için güzel değişikliklere ve olumlu gelişmelere işaret etmektedir. Rüya sahibinin, saf, karşılıksız ve temiz duygularının öneminin anlaşılacağı ve yürek sızısını dindireceğine delalet eder.

Eğer mucizevi dualarla hayatınızı değiştirmek istiyorsanız artık kendinize bir fırsat vermelisiniz. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Bu fırsatı elde edenler bakın neler söyledi:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirmek ve birbirinden tuhaf yorumları okumak için şuraya tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı:

Daha bunlar gibi yüzlerce yorum var.

Rüyada Yeşil Renk Boya Görmek

Rüya sahibinin derin kıskançlıklar yaşadığı ve çekemediği birinin varlığına delalet eder. Bu kıskanılan kişi, rüya sahibine zararı dokunmayan, aksine rüya sahibine üzülen ve içten yanan biri olmasına rağmen rüya sahibinin içinde biriken olumsuz gaddar duyguların patlamasına maruz kalacaktır şeklinde tabir edilir.  Ayrıca rüya sahibinin zamanında vermiş olduğu bir adağını gerçekleştirmesine veya zekât vermesine yorulur.

Rüyada Yeşil Boyalı Ev Görmek

Rüyasında yeşil renkteki bir ev gören kişi, rüyasını; ev içinde huzursuzluk olacağına, maddi problemlerin baş göstereceğine ve düzeninin bozulacağına yormalıdır. Rüya sahibi ailesi adına yaptığı bir yatırım sonucunda huzursuzluk yaşayacaktır. Zira büyük miktarda paralar yatırdığı bu alanda neredeyse ailesinin bütün servetini kaybedecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yeşil Bahçe Görmek

Rüyasında yeşil bir bahçe gören kişi, rüyasını; yaşamından yorulduğu halde yaşamından vazgeçmeyeceğine, huzuru, mutluluğu ve yaşam sevincini yakalamaya çalışacağına yormalıdır. Rüya sahibi sonunda aradığını doğadan, yaradılışın sonsuz dinginliği ve sınırsızlığında bulacaktır şeklinde tabir edilir. Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibinin karşısına çıkan birçok engeli çözmekte problemler yaşayacağına ve kendisine destek olma amacıyla birinin elinden gelenher imkânı kullanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Yeşil Ağaç Görmek

Rüyasında yeşil ağaç gören kimse, rüyasını; dünya üzerinde çok uzun sayılabilecek, sağlıklı ve topluma faydalı bir fert olarak yaşayacağı ömre yormalıdır. Rüya sahibi uzun yaşamı boyunca toplumuna zarar veren kişilerden olmamayı seçerek aksine toplumuna hatta dünya halkına fayda sunmaya çalışacaktır. Ayrıca rüya sahibi kendisine de zarar vermeyi doğru bulmadığından sağlığını koruyacaktır ve uzun ömrünün son birkaç yılını sağlıklı yaşama tarzına borçlu olacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yeşil Renk Duvar Görmek

Rüya sahibinin gördüğü yeşil renkteki duvar mutlu, huzur dolu ve sıcacık bir eve sahip olacağına delalet eder. Paranın çok fazla önem arz etmediği, sağlığın korunmaya çalışıldığı ve huzur namına seslerin çok fazla yükseltilmediği bir ev ortamına sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada Yeşil Renk Yılan Görmek

Rüya sahibi rüyasında gördüğü yeşil yılanı, kendisiyle alakalı yanlış adımlar atan ve olumsuz yorumlarda bulunan düşmanlarının aklını karıştıracağına yormalıdır. Rüya sahibi, kendisine saygı duymayıp kişiliğine zarar vermeye çalışan ve kendisini kendi taraflarına çekmeye çalışanların kafalarını karıştırarak planlarını başlarına yıkacağına ve aslında onları kendi safına çekeceğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Yeşil Etek Görmek

Rüyasında yeşil etek gören kişi, rüyasını; çok fazlaca çalışıp emek harcayacağına, bol bol ter dökeceğine ve böylelikle bol kazanç elde edeceğine yormalıdır. Rüya sahibinin yaşamı boyumca karşılaştığı ve kendisini sıkıntıya sokan her tür engeli aşmaya çalışarak hırsla dolacak ve işlerini kolaylıkla halledebilecektir şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi gösterdiği azim sayesinde her işini kolaylıkla halledecektir.

Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyasında yeşil erik gören kişi rüyasını, ömrünün baharının yaklaştığına, gönül bahçesinin uyanacağına, ışıl ışıl parlayan güneşlerinin artık göz yaşı dökmeyeceğine yormalıdır. Uyanıp yeşillenen gönül rüya sahibinin ömrü hayatında yaşamadığı bütün mutlulukları tatmasını sağlayacaktır şeklinde tabir edilir.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre kişinin eriğin tadına istinaden hayal kırklığı yaşayacağına ve ihanete uğrayıp üzüleceğine yorulmaktadır. Maalesef rüya sahibi dostlarından yana ihanete uğrayıp yalnızlığı seçecek, yaşamının belli bir süresini güvensizlik içinde geçirip mutsuz dostluklar kuracaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Rüyasında yeşil fasulye gören kişi, rüyasını; eline bol miktarda para geçeceğine, malına mal, servetine servet ekleyeceğine ve bol kısmetli bir yaşam süreceğine yormalıdır. Rüya sahibi eline geçen bunca paradan sonra bile geleceği için ter döküp emek harcamaya devam edecektir şeklinde tabir edilir. Zira amacı çoğalacak olan aile bireylerinin de kendisini örnek alıp yaşamda kolaycılığı seçmemelerini sağlamak olacaktır.

Rüyada Yeşil Elma Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gördüğü yeşil elma, yaşamında devam eden ve kendisi ile birlikte çevresindeki almasını engelleyen sorunlarının sona ereceğine yormalıdır. Rüya sahibine yaşamı zehreden bu problemler sona erdiğinde kişi, çevresindekilerle birlikte rahat bir nefese ulaşacağı gibi huzuru yakalayacaktır ve yaşamında pişmanlık duyacağı en ufak bir noktaya rastlamayacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gördüğü yeşil soğan; rüya sahibinin önceleri çok derin acılar yaşayıp hissettiği bir ilişkisini bitirdikten sonra üzerini kapatacağı, yaşanmamış varsayacağı ve bilinci ile yüreği arasında kalacağı fakat çok zaman sonra karşısına çıkan ufacık bir işarette bu bilinç altı yaşantının açığa çıkacağı manasına gelmektedir. Rüya sahibi kaderini kendi elleriyle şekillendireceğine kendini inandırmış, aslında yüreğinin eridiği fakat birkaç davranışını sevemediği insanı yani kısmetini ertelemiştir şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yeşil Sebze Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gördüğü yeşil sebze; eğer hastalıklıysa şifa bulup iyileşeceğine, borçluysa borçlarını ödeyip yaşamını idame edecek kadar kazanacağına ve psikolojik anlamda kendisini çok daha enerjik hissedeceğine delalet etmektedir. 

Rüyada Yeşil Bez Parçası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gördüğü, yeşil bez parçası; ikili ilişkilerinde yalan konuşulmadan, karşılıklı hoşgörü, saygı ve sevgi ile zarar görmeden iletişim kurmaya veya uzunca bir süredir saklanan sırların ortalığa dökülmesine delalet etmektedir. Rüya sahibi ile karşısındaki kişinin birbirlerine olan saygıları sayesinde asla birbirlerinin sınırlarını aşamayacaklardır ve yıpranmayacaklardır. Ayrıca karakteristik bir özellik olarak benimsedikleri hoşgörü ile birbirlerini değiştirmeye çalışmayacaklardır ve oldukları gibi kabul edeceklerdir. Böylelikle rüya sahibi ile birebir etkileşime girdiği kişi arasında nitelikli iletişimler gerçekleşecektir.

Alimlerin ayrıca yaptıkları bir diğer yoruma göre; rüya sahibinin uzun zamandır sakladığı, insanlardan köşe bucak kaçarak saklanarak yaşattığı sırrını girmiş olduğu ikili bir etkileşimde dile getirecektir. Zira güven duyup dile döktüğü her ne ise başına büyük dertler alacağına işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Yeşil Kurdele Görmek

Rüyasında yeşil kurdele gören kişi, rüyasını; elinde bulunan bütün fırsatları ve şansını kullanarak bir işe girmeye çalışacağına ve uğraş verdiği uğurda, hedefine kavuşacağına yormalıdır. Rüya sahibi yaşamını üçüncü bir gözle izleyecek, gözlemlediği durumları objektif şekilde değerlendirip belirli yönler vermeye çalışacaktır hayatının akışına. Alimlerin çoğu rüya sahibinin, bu rüyasını; ter döke döke verdiği emeğinin karşılığını hem bu alemde hem de Allah katında alacağına işaret ettiğini dile getirmektedirler.

Rüyada Yeşil Kart Görmek

Rüyasında yeşil kart gören kişi, rüyasını; süreceği fakir yaşamı sonucu kendisine yetişen iyilik ellerine yormalıdır. Rüya sahibi en çok düştüğüne inandığı anda kendisine bir yardım eli uzanacaktır ve ihtiyaçları karşılanacaktır şeklinde tabir edilir. Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüyada görülen yeşil kart, rüya sahibinin alacağı müjdeli habere işaret etmektedir. Rüya sahibinin iyiliğe, güzelliğe ve ufak bir ışığa en çok ihtiyaç duyduğu bir anda gelecek olan müjdeli haber, moralini düzeltecek, modunu yükselterek kendisini çok iyi hissetmesini sağlayacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada yeşillik görmek; rüya sahibinin, yüreğini kaptırdığı kişi ile birlikte çok güzel hayaller kuracağına ve huzuru yakalayacağına işaret etmektedir. Fakat rüya sahibinin unutmaması gereken hiç kimsenin tam anlamıyla güvenilir olmayacağını, sınırsız teslimiyetin gerçek yaşamda pek de mümkün olmadığıdır. Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibinin sıkıntılarının sona ereceğine, dertlerin erir gibi yok olacağına ve huzuru yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Yeşil Kalem Görmek

Rüyasında yeşil kalem gören kişi, rüyasını; yaratıcı biz yazar olacağına yormalıdır. Şöyle ki; rüya sahibi yaşamının son demlerinde, yaşamında biriktirdiği her ne varsa kaleminde aktarıp büyük kitlelere ulaşacaktır. Yazdığı metin her ne olursa olsun ölümünden sonra milyonlarca basılacaktır şeklinde tabir edilir.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibinin saygı değer birine dönüşüp toplumda söz sahibi etkin biri olacağına delalet etmektedir. Rüya sahibi toplumda kazanmış olduğu prestijini, ailesini kalkındırmak ve bulundukları toplumda sözü geçen bir hanedan olması için sık sık kullanacaktır ve amacına da ulaşacaktır.

Aşağıda bulunan tabirleri de mutlaka okumalısınız:

Rüyada Mahkeme Görmek Çok Önemli Kararlar Almanızı Gerektirebilir, Dikkat!

Rüyada Misafir Görmek İle İlgili Çok Çarpıcı 12 Tabir, Sakın Kaçırmayın!

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir