Rüyada Zayıfladığını Görmek, Çok Korktuğunuz Bir Şeyin Başınıza Geleceğine Delalet Eder!

Rüyada Zayıfladığını Görmek

Rüyasında zayıfladığını gören kişi, rüyasını; boğazına kota koyamadığı için çevresinden çok yoğun eleştiriler aldığına yormalıdır. Rüya sahibi, yemek yeme konusunda asla kendini kontrol edemeyen ve en ufak psikolojik bir çöküşünü uyumak ve yemek yemeyle tatmin etmektedir. Bu şekilde devam eder ve hırsa kapılmazsa hayatını olumsuz etkileyecek kişilerle bir arada kalmaya devam edecek ve kendi kendini ayağa kaldıramayacaktır şeklinde tabir edilir.

Alimlerin ayrıca yapmış oldukları bir yoruma göre; rüya sahibinin kazancının artacağına, düzensizliklerini gidereceğine ve işlerini yoluna koyacağına delalet eden bir rüyadır. Rüya sahibi düzene sokup ilerlemeye başladığı işinde büyük başarılar kazanacak, moral toplayacak ve hırs kazanacaktır rakiplerini geçebilmek ve her daim en iyisi olmak için.

Eğer mucizevi dualarla hayatınızı değiştirmek istiyorsanız artık kendinize bir fırsat vermelisiniz. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Bu fırsatı elde edenler bakın neler söyledi:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirmek ve birbirinden tuhaf yorumları okumak için şuraya tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı:

Daha bunlar gibi yüzlerce yorum var.

Rüyada Birinin Zayıfladığını Görmek

Rüya sahibi rüyasında birinin zayıfladığını görüyorsa, rüyasını; gördüğü kişinin tanıdık veya yabancı olmasına göre yorumlamalıdır. Zira zayıfladığı görülen kişi tanıdık biriyse, rüya sahibinin bu kişiyle alakalı duygularının ve düşüncelerinin zayıfladığına, kişiye eskisi kadar önem verilmediği ve kişiye artık merhamet beslenmediğine delalet eden bir rüyadır. Çünkü rüya sahibi, rüyasında gördüğü kişiye çok fazla tolerans göstermiştir ve kendinden baya baya eksilterek ilişkilerini yürütmüştür o kişiyle. Fakat rüyada görülen tanıdık asla rüya sahibinin kıymetini bilecek, rüya sahibini kaybetmeden nelerden vazgeçip fedakarlıklar yaptığını görecek biri değildir, rüya sahibini kaybedene kadar.

Ayrıca rüyada görülen kişi yabancı biriyse, rüya sahibi rüyasını; artık yabancılara tahammül eşiğini kaybettiğine ve yabancılara katlanamadığına, asla yeni düşünceler duymak istemeyeceği bir döneme gireceğine ve bu fikirlerin kendisini yıpratmaktan başka bir işe yaramayacağı şeklinde düşüneceğine yormalıdır.

Rüyada Eşinin Zayıfladığını Görmek

Rüyasında eşinin zayıfladığını gören kişi, rüyasını kadın veya erkek oluşuna göre değerlendirmelidir. Eğer rüya sahibi bir kadınsa, iradesi dışında yaşanan gelişmelerle canı sıkılacağına, üzüntü duyacağına ve eşine olan güveninin sarsılacağına delalet eder. Çünkü kadının isteklerini dinlemeyen bir eş ve aksine isteklerinin dışında davranan bir adamın zorbalıkları hüküm sürmektedir. Rüya sahibi bir erkekse, eşinin başına gelebilecek bir belaya, zarara ve kazaya yormalıdır rüyasını. Çünkü erkek karısına gereken önemi vermeyeceği, kendisiyle ilgilenemeyeceği ve eşini sevmekten yorulacağı bir döneme gireceğine delalet eder. Adamın ne olursa olsun hayat yoluna birlikte girdiği kadını unutmaması gerekmektedir ve hakkını vererek yaşamalı yaşatmalıdır.

Rüyada Çocuğunun Zayıfladığını Görmek

Rüyasında çocuğunun zayıfladığını gören kişi, rüyasını; çocuğuna gereken önemi vermediğinden çocuğunun yarım bir kimlik ve bilinçle büyüdüğüne ve bu büyümenin sadece fizyolojik olduğuna yormalıdır. Rüya sahibi yeterince ilgilenmediği çocuğunun acısını ilerleyen yaşlarında yaşayacağını ve çok müşkül durumlara düşeceğini ve hatta çocuklarının kendisini kabul etmemelerinden kaynaklanan bir görüşememe durumu yaşayacağını da bilmektedir. Kişi çektiği vicdan azabının üzerini kapatıp bilinç altına attığından bu tarz rüyalar görmektedir.

Rüyada Babanın Zayıfladığını Görmek

Rüya sahibi rüyasında babasının zayıfladığını görüyorsa, rüyasını yaptığı ve ailesine yakışmadığını bildiği halde düzeltmeye çalışmadan gizlediği hatalarının babasının kulağına gittiğine ve babasının gururuna dokunduğu halde kendisine bir şeyler diyemediğine yormalıdır. Rüya sahibi ailesini üzmek istemeyen fakat aksine davranarak sadece kendisini düşünen bir yapıdadır şeklinde de tabir edilir.  Hatta rüya sahibinin ailesini düşünerek hareket ettiğine çevresindekileri inandırdığına aksine her fırsatta ailesini küçük düşürecek, onları üzecek davranımlara girdiğine delalet eder.

Rüyada Annenin Zayıfladığını Görmek

Rüyasında annesinin zayıfladığını gören kişi, rüyasını; evdeki, aile içindeki birçok olayda ve oluşumda annesini kendisi ile ailenin diğer fertleri arasında bıraktığına yormalıdır. Annesinin yüreğindeki derin sevgisinden dolayı kendisini uyarmayıp rüya sahibi yerine yıpranmayı seçtiğine ve evladına kıyamadığına, aileden de dışlanmasına gönlünün razı olmadığına delalet eder. Alimler, rüya sahibine; az da olsa annesinin yerine kendini koyup empati kurması gerektiğine ve yaptığı fedakarlıkları kendisinin yapıp yapmayacağını sorgulaması gerektiğini salık vermektedirler.

Rüyada Kardeşin Zayıfladığını Görmek

Rüyasında kardeşinin zayıfladığını gören kişi, rüyasını; abla, abi veya küçük kardeş olup olmadığına bakmaksızın yorumlamalıdır. Çünkü kişi kardeşiyle girdiği çok ağır tartışmalardan dolayı kardeşini üzmekte, gelişimini olumsuz etkiliyor, aralarındaki sevgi bağına zarar veriyor ve ruhunu hırpalamaktadır. Kişi bu şekilde devam ederse asla kardeşinin ruhunu anlamayacaktır ve karşılıklı oturup psikolojik paylaşımlarda bulunamayacaklardır maalesef. Zaman ilerledikçe de büyük pişmanlıklara yol açacak davranışlarda bulunan rüya sahibini uyarma niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Bazı Bölgelerin Zayıfladığını Görmek

Rüyasında sadece bazı bölgelerinin zayıfladığını gören kişi, rüyasını; kendisini çeşitli parçalara bölerek halletmeye çalıştığı birçok konunun olduğuna ve birine yetişeyim derken diğerini aksatıp halledemediğine, güçlenen bir yönüne istinaden sürekli zayıflayan bir yönünün bulunduğuna yormalıdır. Kişi bir açıdan geliştirirken kendisini başka bir açıdan geliştirememekte ve hep geriye doğru bir sıçrama yaşamaktadır. Alimler bölünmüş ruhunu toplayıp hayatının bir yönüne odaklanmasını ve geliştirmeye çalışmasını salık verirler, rüya sahibine.

Rüyada Zayıfladığının Söylenmesi

Rüyasında kendisine zayıfladığı söylenen kişinin zamanı geldiğinde çok olumsuz cümleler duyacağına, gizli kalması gereken her şeyinin bir bir suratına çarpacağı bu yüzden kendini sudan çıkmış balık gibi hissedeceğine, kavgalı gürültülü tartışmalara gireceğine, yıpranacağına ve yalnız kalışından dolayı çaresizlik içine gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatının en zor dönemini yaşayacağına ve sıkıntı ile stresten dolayı uzunca bir süre fizyolojik problemler yaşayacağına yorulur.

Ayrıca yapılan bir başka tabire göre; rüya sahibinin haksız yere terk edeceği, dinlemeyeceği ve empati kurmayacağı birinin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin daha sonra, düşünmeye baya baya vakit bulduğunda ne yaptığını anlayacak ve üzülmesine neden olduğu insandan özür dilemek isteyecektir. Fakat empati kurmadan göstermiş olduğu kaba davranışına kırılan arkadaşı aralarındaki bütün iletişim kanallarını kapattığından kendisine ulaşamayacaktır.

Rüyada İş Arkadaşlarının Zayıfladığını Görmek

Rüya sahibinin çalıştığı çevreden birilerinin zayıfladığını görmesi; iş yerinde dönen kirli oyunlara, haram kazanca ve kötü niyetlere yormalıdır, rüyasını. İş arkadaşları bir grup haline gelerek rekabet etmek adına birbirleriyle anlaşıp sürekli arkadaşlarının ayağını kaydırmaya çalışmaktadırlar. Ayrıca rekabet dışında mali kazançta ileri olmak adına ve bunun havasını kasabilmek için kişinin arkadaşlarının yasa dışı yollara gireceğine ve karşılıklı birbirlerinin işten kovulmaları ve meydanın kendilerine kalması için arkadaşlarının dedikodularını yapacaklarına, yalan yanlış bilgiler yayacaklarına delalet eder.

Rüyada Komşunun Zayıfladığını Görmek

Rüyasında komşusunun zayıfladığını gören kişi, rüyasını; komşusunun çatısı altında olanlara birkaç defa denk geldiği için bildiğine, o çatının altında gelişen olaylara sessiz kaldığını, pişmeyen tencereden haberdar olduğuna fakat kendi içindeki yabanıl bir dürtüden dolayı ve belki de korkusundan insanlara yardımcı olmadığına yormalıdır. Rüya sahibi komşusunun maruz kaldığı şiddeti, komşusunun çocuklarının aç yattığını ve evdeki tek ezilenin kadınlar olduğunun farkındadır.

Fakat aile reisinden korktuğu için ve biraz da bana dokunmayan yılan bin yaşasın anlayışından dolayı insani yönünü kaybetmiştir. Şayet kişi burada sayılan unsurlardan haberdar değilse bile bilgilenmeye çalışmalı, komşusuyla iletişime geçmeli ve ona el uzatmalıdır. Çünkü dünya el ele tutuşup dertlerimizi, sevinçlerimizi, gözyaşlarımızı paylaşırsak ve birbirimizi hangi renk ırk dil ve din mensubu olursak olalım hoşgörüyle kabul edebilirsek çok güzel bir yere dönüşecektir.

Aşağıda bulunan tabirler de ilginizi çekebilir:

Rüyada Kırmızı Yiyecek ve İçecek Görmek Çok İlginç Anlamlar Taşır, Dikkat!

Rüyada Yeni Eve Taşındığını Görmek İlahi Mesajlar İçerir, Dikkat!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir